Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Ve druhém utkání remíza

05.02.2009 / A tým

Ve druhém utkání na herním soustředění v Turecku remizoval tým SK Sigma Olomouc s MFK Košice, aktuálně čtvrtým týmem Corgoň ligy. Od 28. minuty jsme prohrávali, branku našeho celku vstřelil Tomáš Janotka, který přihrávku Radima Nepožitka proměnil lobem přes vybíhajícího brankáře v gól. „Tento zápas neměl takovou úroveň jako předchozí, ve kterém jsme hráli v úterý proti Vojvodině Novi Sad. V prvním poločase to ještě bylo docela slušné, měli jsme i několik šancí. Ty největší Ordoš se Štěpánem, ale skórovat mohli i Vašíček, Machalický nebo Petr,“ řekl trenér Zdeněk Psotka. Do utkání znovu nezasáhl zraněný Brazilec Daniel Rossi. Třetí zápas v Turecku hraje Sigma v neděli proti bulharskému Levski Sofia. SK Sigma Olomouc – MFK Košice 1:1 (1:1) Branka Sigmy: 43. Janotka. SK Sigma: Lovásik – Janotka, Ulma, Šuškavčevič (46. Škerle), Heidenreich – Štěpán, Štětina (65. Nuc), Nepožitek (65. Hořava), Machalický – Petr (60. Ordoš), Vašíček (46. Kobylík). Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma generálku vyhrála, rozhodl ChorýSigma generálku vyhrála, rozhodl Chorý
| 25.02.2017
Sigma hraje poslední přípravný zápasSigma hraje poslední přípravný zápas
| 24.02.2017
Sigma hraje s Nitrou doma na dvojceSigma hraje s Nitrou doma na dvojce
| 23.02.2017
První jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděliPrvní jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděli
| 22.02.2017
Jílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosnéJílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosné
| 21.02.2017
Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden
| 20.02.2017
Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól