Ve druhém utkání remíza

05.02.2009 / A tým

Ve druhém utkání na herním soustředění v Turecku remizoval tým SK Sigma Olomouc s MFK Košice, aktuálně čtvrtým týmem Corgoň ligy. Od 28. minuty jsme prohrávali, branku našeho celku vstřelil Tomáš Janotka, který přihrávku Radima Nepožitka proměnil lobem přes vybíhajícího brankáře v gól. „Tento zápas neměl takovou úroveň jako předchozí, ve kterém jsme hráli v úterý proti Vojvodině Novi Sad. V prvním poločase to ještě bylo docela slušné, měli jsme i několik šancí. Ty největší Ordoš se Štěpánem, ale skórovat mohli i Vašíček, Machalický nebo Petr,“ řekl trenér Zdeněk Psotka. Do utkání znovu nezasáhl zraněný Brazilec Daniel Rossi. Třetí zápas v Turecku hraje Sigma v neděli proti bulharskému Levski Sofia. SK Sigma Olomouc – MFK Košice 1:1 (1:1) Branka Sigmy: 43. Janotka. SK Sigma: Lovásik – Janotka, Ulma, Šuškavčevič (46. Škerle), Heidenreich – Štěpán, Štětina (65. Nuc), Nepožitek (65. Hořava), Machalický – Petr (60. Ordoš), Vašíček (46. Kobylík). Trenér Zdeněk Psotka.