Vepřek: Taková utkání musíme zvládat

27.03.2012 / A tým

Po prvním poločase to z olomouckého pohledu v nedělním utkání v Teplicích vypadalo dobře. Tým SK Sigma Olomouc vedl 1:0. Ovšem po pauze třikrát inkasoval. „Hrajeme venku, vedeme a místo toho, abychom hráli na brejky, tak ze dvou brejků inkasujeme,“ řekl obránce Michal Vepřek, po jehož centru v prvním poločase skóroval Jan Navrátil. První poločas v Teplicích Sigmě celkem vyšel, vedli jste jedna nula, bylo to slušně rozehrané utkání. Po přestávce ale přišel převrat. Je to divné. Hrajeme venku, vedeme jedna nula a místo toho, abychom hráli na brejky my, tak dostaneme dvě branky z brejků. Byly podle vás Teplice ve druhém poločase lepší? Nevím. Myslím, že to bylo celkem vyrovnané. Ale místo toho, abychom podrželi balon, hráli více zezadu, tak to byl pravý opak. Čím si vysvětlujete to, že po přestávce to bylo ze strany Sigmy tolik odlišné? Dvakrát jste nechali skórovat volné hráče ve vápně. Jak už jsem řekl. Místo toho, abychom hráli více zezadu, aktivní obranu, vystupovali, tak jsme to honili pořád jen dopředu. Teplice hrály na brejky. My jsme byli moc roztažení, daleko od sebe, chodili nám tam. Po vysoké výhře v Plzni jste následující utkání měli dobře rozehraná, ale obě ztratili. Nemůže to tým nějak ovlivnit? Nemyslím si, že by to s námi mělo nějak zamávat. Po Plzni nějaká euforie byla. Ale jdeme zápas od zápasu, chceme uspět v každém. Ale taková utkání bychom měli zvládat. Navíc je to škoda, protože jste měli už druhou možnost jak odskočit od spodku a dotáhnout se na duo Bohemians a Budějovice. Máme štěstí, že nám ty další výsledky docela nahrávají. Ale prohra v Teplicích je pro nás určitě ztráta. Facebook SK Sigma Olomouc

| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval