Vítězná generálka U 18 s městským sokem

19.03.2012 / SCM

V generálce na první jarní mistrovské utkání změřila osmnáctka SK Sigma Olomouc síly se soupeřem, se kterým se potkává i v soutěži, týmem 1. HFK Olomouc U 19 Prvních dvacet minut utkání bylo ve znamení nervozity a nepřesností. Přesto si Sigma vypracovala několik slibných příležitostí. Ve 24. minutě zahrával domácí Bača rohový kop, kterým našel na zadní tyči osamoceného Řeháka a ten bez problému uklidil hlavou míč do sítě. Aktivita domácích ani v dalších minutách nepolevovala a odměnou byl druhý gól, který vstřelil ve 43. minutě po výborném uvolnění z hranice velkého vápna Vasiljev. Ve 45. minutě se měnilo skóre prvního poločasu naposledy. Bača zahrál přetažený roh na zadní tyč, kde si na míč počkal Řehák a zpětnou přihrávkou na malé vápno našel volného Hlavicu, který se nemýlil. S pohodlným náskokem 3:0 skončil první poločas. Facebook SK Sigma Olomouc Hned v úvodu druhého poločasu olomoucká osmnáctka zvýšila vedení. Akce, která začala již na vlastní polovině, trvala jen několik vteřin. Defenzivní záložník Hodis vyvezl míč, narazil si, výborně si naběhl do volného prostoru a lobem nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Po čtvrté inkasované brance působil tým Holice odevzdaným dojmem a utkání jen dohrával. V 65. minutě domácí tým vystřídal hned trojici hráčů. A bohužel pro Sigmu se to projevilo hned dvě minuty po střídání. Po Herynkově chybě uprostřed hřiště se na brankáře Neuera řítil osamocený útočník a střelou mezi nohy nedal domácímu gólmanovi šanci. I přes několik slibných šancí se skóre měnilo až v 88. minutě, kdy se po výborném uvolnění Vasiljeva na levé straně dostal ke střele Dvorský. Dvorského střelu tečoval Navrátil a brankář Holice nestihl zareagovat. „Vítězná generálka ukázala sílu, ale také slabiny týmu, na kterých ještě musíme zapracovat. Kluky musím pochválit za přístup k utkání a touhu přehrát soupeře,“ řekl po utkání trenér domácího celku Lukáš Staroba. SK Sigma Olomouc U 18 – 1. HFK Olomouc 5:1 (3:0) Branky: 24. Řehák, 43. Vasiljev, 45.Hlavica, 50. Hodis, 88. Navrátil – 67. Kucharčuk. SK Sigma U 18: Urbášek (45. Neuer) – Hýbl (65. Dvorský), Řehák (65. Herynek), Hlavica, Vrána – Vasiljev, Bača (80. Stříž), Hodis (50. Němeček), Pekař, Stříž (65. Navrátil) – Chorý (20. Žák). Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba