Vyberte hráče měsíce března

29.03.2012 / A tým

Sigma v měsíci březnu konečně opustila sestupové příčky. Rozehráno a dohráno bylo i čtvrtfinále českého poháru s Baníkem. Nejprve Modrá lavina na začátku měsíce porazila v důležitém záchranářském boji taktéž namočenou Viktorku Žižkov 2:1. O ty tři body šlo především, ač souhra ještě skřípala. Týden nato se Sigma jela podívat až na Plzeňsko, kde ji hostil loňský mistr. Naši kluci dali vzpomenout na lepší časy a po vynikajícím výkonu vyprášili sebevědomou Viktorii 4:0!!! Všechny čtyři góly byly naprosto výstavní, to byla třešnička na dortu tohoto utkání. V dalším kole nás čekal soupeř, bojující letos o titul - Liberec. Po pěkném prvním poločase, kdy jsme vedli, se na nás Liberečtí vrhli a bohužel otočili výsledek na 2:4. Naštěstí nebyl čas smutnit, protože pár dní po porážce se rozehrálo čtvrtfinále Poháru České pošty. Přivítali jsme Baník Ostrava, jež prožívá špatnou sezónu. Po těsném vítězství 2:1 se fanoušci mohli jen dohadovat, jestli má k postupu blíž soupeř nebo my. Liga uháněla tryskem a Sigma měla znovu daleký výjezd, tentokrát do Teplic, které trápila nepěkná domácí bilance. Po vyhraném a herně dobrém prvním poločase se Sigma po pauze zase nevyhnula chybičkám a Severočeši si dokráčeli k vítezství 3:1. Velká škoda. Aby zápasů nebylo málo, tak na sklonku měsíce března se hrála odveta poháru. Modrá lavina na Bazalech potvrdila domácí vítězství a ve stejném poměru, tedy 2:1, vyhrála i zápas v Ostravě. Hlasování o Hráče měsíce bude probíhat do neděle 1. dubna do 16 hodin. Zkuste zapřemýšlet a vyberte trojici nejlepších hráčů. Hlasovat můžete ZDE Facebook SK Sigma Olomouc

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali