Vyberte nejlepší říjnové hráče

29.10.2011 / Ostatní

I po druhém hlasovacím kole vede s velkým náskokem anketu Hráč sezony stále navrátilec ze zahraničí Marek Heinz. Nyní máte opět možnost ovlivnit pořadí fotbalistů SK Sigma Olomouc v této anketě a poslat body těm, kteří se vám v uplynulém měsíci líbili nejvíce. První říjnové utkání se Sigmě nepovedlo, a přestože se Slavií odehrála vyrovnaný souboj, prohrála v Edenu 0:1.
Průběžné pořadí ankety Hráč sezony 1. Marek Heinz 448 bodů 2. Zdeněk Zlámal 194 b. 3. Jakub Petr 107 b. 4. Jan Schulmeister 101 b. 5. Daniel Rossi 100 b.
Domácí střetnutí s Mladou Boleslaví bylo spíše taktickou bitvou. Sigma šla po dvaceti minutách hry do vedení brankou Jakuba Petra, kterému přiťukl míč Tomáš Přikryl. Ještě v první půli ale hosté srovnali. I přes převahu ve druhé půli se Sigma prosadit podruhé nedokázala. Průměrné ligové výsledky nahrazují Hanáci zatím stoprocentní bilancí v domácím poháru. V osmifinálové odvetě potvrdili postup a brankou Stefana Jeroma vyhráli nad Sezimovým Ústím 1:0. Motokáry Olomouc v novém stylu Studená sprcha pro hráče i fanoušky přišla v Příbrami. Sigma se dlouho herně trápila a výsledek 4:1 byl tvrdým a nečekaným direktem. Jedinou přesnou trefu Hanáků zaznamenal Adam Varadi. Poslední říjnové utkání dalo fanouškům naději na lepší hru i výsledky. Na půdě Bohemians 1905 Hanáci i přes svou převahu pouze remizovali 1:1, když se krásnou brankou blýskl záložník Tomáš Hořava. Zkuste zapřemýšlet a vyberte trojici nejlepších hráčů. Hlasovat můžete zde.