Výhra 1:0 s Kaiserslauternem

08.07.2013 / A tým

S Dněprem remíza 2:2, vítězství s Krasnodarem 2:0 a remíza se Samarou 2:2. Tuto trojici výsledků doplnilo dnešní čtvrté utkání na soustředění SK Sigma Olomouc v rakouském Bad Waltersdorfu proti 1. FC Kaiserslautern. Utkání se hrálo za příjemného slunečného počasí. V první velké šanci byla Sigma. V 15. minutě zacentroval z pravé strany Jakub Petr a Honza Schulmeister rozezvonil břevno. Na straně Kaiserslauternu byla v první půli tou největší šance Idrissoua, který dostal míč za obranu, ale s jeho střelou si výborně poradil Zdeněk Zlámal. Do druhé půle vyměnil trenér Franco Foda kompletně celou jedenáctku, na straně Sigmy byla trojice změn. Martin Kotůlek nachystal další střídání až v průběhu druhé půle. Po hodině hry střílel Bunjaku v rudém dresu, ale jeho ránu skvěle vyškrábl Zdeněk Zlámal. V 72. minutě přišla jediná gólová akce zápasu. Míč prodloužil hlavou Martin Doležal, Michal Ordoš potáhl a přeloboval Müllera v brance 1.FCK. "Byl to těžký zápas s těžkým soupeřem, který byl rychlý, přímočarý a velmi nebezpečný. Měli jsme štěstí, ale také dost šancí, které jsme měli lépe dohrát, " řekl trenér SK Sigma Martin Kotůlek po posledním utkání na soustředění v Rakousku. V neděli si to Sigma rozdá na Andrově stadionu od 17.00 hodin proti Zlínu a první kolo nového ročníku Gambrinus ligy proti Slovanu Liberec hrajeme v neděli 21. července v 19.00 hodin na domácím trávníku. SK Sigma Olomouc – 1.FC Kaiserslautern 1: 0 (0: 0) Branka: 72. Ordoš.ŽK: 83. Varadi SK Sigma Zlámal – Sukup (46. Bartek), Dreksa, Škerle, Vepřek (58. Javůrek) – Petr (75. Varadi), Nepožitek (46. Ordoš), Habusta (75. Plšek), Navrátil (62. Pospíšil), Schulmeister (46. Falta) – Lietava (58. Doležal). Trenér Martin Kotůlek. 1.FC Kaiserslautern: 1. poločas: Hohs – Löwe, Hentz, Orban, Riedel – Zellner, Karl, Ring, Wooten – Zoller, Idrissou. 2. pol.: Müller – Šimůnek, Bunjaku, Jenssen, De Wit - Dick, Occean, Mockenhaupt, Drozan - Derstroff, Zimmer. Trenér Franco Foda.

Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval