Výhra v Příbrami po čtrnácti letech

12.05.2013 / A tým

Od pondělí vede tým SK Sigma Olomouc jako hlavní kouč Martin Kotůlek. Povedlo se mu zastavit výsledkovou mizérii hanáckého týmu, Modrá lavina vyhrála v Příbrami 2:0 po brankách Jana Navrátila a Šimona Falty. Sigma v Příbrami přitom moc často nevyhrává, povedlo se jí to po téměř čtrnácti letech. V soutěžním ročníku 1999/2000 tam rovněž zvítězila 2:0. Tehdy byli v základní sestavě SK Sigma Martin Kotůlek a Radim Kučera, kteří včera vedli tým z lavičky. V září 1999 dali olomoucké branky shodou okolností právě Kotůlek a Kučera. Sestava olomouckého týmu z před čtrnácti let je plná dnes již legendárních hráčů SK Sigma. Byli v ní Tomáš Ujfaluši, Oldřich Machala, Martin Kotůlek, Radim Kučera, David Kobylík, Radoslav Kováč, Josef Mucha nebo Stanislav Vlček. Hanáci šli tehdy do vedení v 9. minutě, to se trefil Martin Kotůlek, v 77. minutě přidal druhou branku Radim Kučera. Sezona 1999/2000 8. kolo – 24. září 1999 Příbram – SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1). Branky: 9. Kotůlek, 77. Kučera. Rozhodčí: Beneš. ŽK: Seman – Ujfaluši, Nečas, Kováč. ČK: 80. Ujfaluši po 2. ŽK. Diváků: 4 100. Příbram: Jakubech – Mácha, Špinar, Podzemský – Mynář, Mašek (60. Čížek), Hynek, Jarolím (62. Šmejkal) – Kulič, Seman (70. Zušťák), Ryšavý. Trenér Jiří Kotrba. SK Sigma: Bureš – Ujfaluši, Machala, Kotůlek, Kučera – Kobylík (75. Kotrys), Kováč, Nečas (68. Mucha), Urbánek – Vlček, Fabuš (59. Krohmer). Trenér Dan Matuška.

Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
| 26.09.2016
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval
| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek