Vyhrávalo se s Olomouckým deníkem

26.10.2012 / A tým

Při posledním domácím utkání SK Sigma Olomouc proti Dukle Praha nevyhrál 2:1 jen náš první tým. Vítězili i dva z diváků, kteří se zapojili do poločasového kopání na branku. Tentokrát měli štěstí ti, co stříleli směrem na jižní tribunu, tedy v soutěži s Olomouckým deníkem. Rudolf Zapletal a Martin Horák šli sledovat druhý poločas s tisícovkou v kapse, trefil se v přestávkovém kopání s Olomouckým deníkem, do kterého prošli kvalifikací s Rádiem Haná. Pokud by mířili přesněji, mohli získat deset nebo padesát tisíc. Ve druhé soutěži, tentokrát zahrávané směrem na severní tribunu, tedy kopaní na branku s Electroworldem, neměl ani jeden ze zúčastněných, členů našeho Věrnostního programu, přesnou mušku. Pro připomenutí – získat mohli LCD televizor, dvd přehrávač nebo mp3 přehrávač. Partnerem utkání byl Mc Donald´s Olomouc, Jan Vetešník z Olomouce, Martina Marková z Křelova a Luděk Lindner z Lošova, členové našeho Věrnostního programu, dostali poukaz v hodnotě 500 korun. Třeba příště mezi těmi, co vyhráli, budete i vy.

Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval