Výhru juniorky zařídil Michal Hubník

22.08.2004 / A tým

Juniorka SK Sigma Olomouc potvrdila ve třetím kole dobrý vstup do sezony. Na Andrově stadionu béčko porazili Vítkovice, když u všech tří branek vítězů byl útočník Michal Hubník. Na první gól přiťukl Bouškovi, další dva potom sám vsítil. SK Sigma Olomouc B – Vítkovice 3:2 (1:0) Domácí byli v prvním poločase lepší, ale Vojtěch Schulmeister a Škerle dvě velké šance neproměnili. Až v 18. minutě Bouška dostal olomouckou rezervu do vedení přesnou hlavičkou k tyči. Ani další příležitosti pak domácí nevyužili, jedinou vítkovickou střelu, Kaspříkovu hlavičku, brankář Černý chytil. Po přestávce se hra vyrovnala, domácí kazili přihrávky, přesto zvýšili. Po rohovém kopu si míč zpracoval Michal Hubník a přesně vystřelil k tyči. Pak se dvakrát vyznamenal brankář Černý při Freislerových pokusech, ale houževnatí hosté se přece jen dočkali. Střídající Smetana po chybě olomoucké obrany snížil a šest minut před koncem Freisler po rohovém kopu hlavou vyrovnal. Přesto body zůstaly doma: v 87. minutě dal Hubník po centru střídajícího Janotky hlavou svůj druhý gól v utkání a rozhodl tak o těsném olomouckém vítězství. Branky: 61. a 87. M. Hubník, 18. Bouška - 78. Smetana, 84. Freisler. Rozhodčí: Adámek. ŽK: Černý, Knapp, Kušnír (všichni Vítkovice). Diváci: 393. Sigma B: Černý - Kopecký, Komárek, Škerle, Stoklásek - Vyskočil (60. Janotka), Prekop, Rýdel, Douška (82. P. Kobylík) - V. Schulmeister (73. J. Schulmeister), M. Hubník. Trenér Zdeněk Psotka.

Výsledek kalí dobrý výkon, řekl trenér JílekVýsledek kalí dobrý výkon, řekl trenér Jílek