!! Výsledky soutěže !!

27.02.2006 / A tým

I když dnes Sigma na Strahově podlehla lépe hrající Slavii, některým z vás, fanoušků našeho olomouckého klubu, přesto uděláme radost. K tomuto zápasu se totiž vztahovala malá soutěž, ve které jste měli správně odpovědět na tři otázky. Zadání otázek znělo takto (správné odpovědi s vysvětlením jsou uvedeny v závorce): 1. Odehraje bývalý hráč Sigmy, Stanislav Vlček, v dresu Slavie více jak 45 minut? (Ano – Stanislav Vlček odehrál 85 minut) 2. Vyhraje v pondělním utkání Sigma o více jak jednu branku? (Ne – Sigma nakonec prohrála 1:2) 3. Který tým dostane v zápase více žlutých karet? (Sigma – zatímco Slávisté dostali jen 2 žluté, hráči Olomouce vyfasovali 3) Z vás všech, kteří jste se do soutěže zapojili, správně na všechny tři otázky odpovědělo 40. Z těchto tipujících jsme vylosovali tři vítěze, kteří obdrží následující ceny: 1. cena: předplatné deníku Sport na jarní část Gambrinus ligy od vydavatelství Ringier - Jan Michal, Hradec Králové 2. cena: program Zoner Photo Studio 8 od T.S. Bohemia - Tomáš Hylš, Jeseník 3. dárkový balíček od SK Sigma Olomouc - Vladimíra Marková, Litovel Výherci budou kontaktováni a forma předání ceny s nimi domluvena. Opětovně upozorňujeme, že podmínkou pro účast v soutěžích je řádná registrace na našich stránkách (včetně města, kde bydlíte). Tato nevyplněná kolonka některé z vás, původně vylosované, diskvalifikovala! Výhercům gratulujeme a těšíme se na hojnou účast i při dalších soutěžích.