Žáci si poradili s Karvinou

18.09.2008 / Sportovní třídy

Ve čtvrtém kole si starší i mladší žáci Sigmy poradili v domácím se svými vrstevníky z Karviné. Zde jsou postřehy vedoucích obou týmů. 4. kolo MSŽL – starší „U15“ SK Sigma Olomouc – Karviná 3:0 (0:0) Branky: 40. Ševčík, 45. Langer, 51. vlastní Sestava: Arbeit – Hořelica, Hodis, Kučera (45. Němeček) – Machálek (45. Hlavica), Studený, Richter, Dvorský (36. Krátký), Hýbl – Langer (50. Vasiljev), Ševčík Trenér: Miloslav Machálek Do utkání nevstoupili hráči Sigmy příliš dobře. Hra byla neurovnaná, hráči volili složitá a špatná řešení situací. Přesto si domácí vynutili územní převahu, ze které vyústili i šance, ale slabý důraz v zakončení a skvělé zákroky brankáře hostí nepřinesl uklidňující vedoucí branku. Do druhého poločasu nastoupili domácí s mnohem větším odhodláním vstřelit gól, ale hostující brankář dál pokračoval ve skvělém výkonu až do 40. minuty, kdy po jeho špatném vyběhnutí otevřel skóre Ševčík. To domácí uklidnilo, zatlačili soupeře a za dalších pět minut byl na konci pěkné kombinace Langer. Černou desetiminutovku hosté završili v 50. minutě vlastním gólem. Domácí pak do konce zápasu kontrolovali hru a stihli zahodit ještě několik brankových příležitostí. Autor: Vojtěch Smolák 4. kolo MSŽL mladší „U13“ Sigma Olomouc – Karviná 14:0 (6:0) Branky: 1. Danis (assist. Kotouč), 4. Jura (Kotouč), 9.,22. Kotouč (Danis, Sikora), 17.,53.,54. Weinlich (Sikora, Jura, Wisner), 28., 45. Smrček (Weinlich 2x), 33., 52., 60. Kasal (Wisner, Hloch), 38. Wisner (Kasal), 43. Kneifel (Kasal) Sestava: Hora – Hloch, Kubeček, Jura, Sikora (31. Kytlica) – Strupek (42. Opletal), Weinlich, Kotůlek (31. Kasal), Smrček – Kotouč (31. Kneifel), Danis (31. Wisner) Trenér: Ivo Gregovský Ve 4. kole MSŽL naši mladší žáci přivítali soupeře, kterému se v dosavadních čtyřech utkáních nepodařilo získat ani jediný bod. Vylepšení bilance nenastalo ani v dnešním utkání, jelikož po 9. minutách na světelné tabuli svítilo skóre 3:0!!! Hosté se od počátečního hvizdu prakticky nedostali do zápasu, protože díky velmi dobré kombinační hře, se útoky valily na jednu branku. Utkání začalo z naší strany velmi aktivně a již v 1. minutě jsme se ujali vedení. Další branky následovaly ve 4. a 9. minutě. Od té chvíle bylo jasné, že utkání se dohraje v poklidném tempu a bude jen otázkou, jaké skóre se objeví na světelné tabuli. Po prvním poločase svítilo skóre 6:0 a to naši hráči zahodili ještě minimálně čtyři gólové příležitosti. Do druhého poločasu trenér sáhnul k hromadnému střídání hned čtyř hráčů, aby i ti předvedli své fotbalové kvality. Při vyrovnanosti kádru bylo zřejmé, že průběh následujících 30. minut se bude ubírat stejným tempem. To se v zápětí potvrdilo a konečné skóre 14:0 je toho jasným důkazem. Přesto, že soupeř patří mezi ty papírově slabší, je třeba tento výsledek nepodceňovat a smeknout jak hráčům, tak trenérovi. Autor: Jan Opletal

SK Sigma U 14 třetí v Banské BystriciSK Sigma U 14 třetí v Banské Bystrici
| 10.12.2016
Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále