Žáci SK Sigma vyhráli Brno Cup 2011

29.04.2011 / Sportovní třídy

Ve čtvrtek 21. dubna se Sigma U 12 zúčastnila výborně obsazeného turnaje, který se konal v tréninkovém centru Zbrojovky Brno. Hanáci v turnaji postavili 2 mužstva. Hrálo se ve 4 skupinách po 4 týmech, 2x 15 min., v poli 7+1 a tak si kluci po delší době vyzkoušeli hru na polovinu hřiště. První dva ze skupin postupovali do play off o 1. až 8. místo, týmy na 3. a 4. místě hrály play out o 9. až 16. místo. B mužstvo skončilo ve skupině na 3. místě, když od postupu mezi prvních osm týmů je dělilo zhruba pět minut v zápase s Petržalkou, kde ztratili vedení 3:2 a postup jim unikl doslova mezi prsty. Výsledky ve skupině: Sigma B – Vysočina Jihlava 0:1, Sigma B – Slovan Bratislava 3:1 ( Nepožitek, Al Kuhaly, Stoklasa), Sigma B – FC Petržalka 3:4 ( Al Kuhaly 3), Play out: Sigma B – Bohemians A 1:3, Sigma B – RSM Hodonín 3:3 pen.3:4 (Raab, Vinter, Al Kuhaly). O 15. místo: Sigma B – Frýdek-Místek 1:1 pen. 2:1 (Stoklasa). V zápasech o umístění se B tým několika zbytečnými chybami a lacinými góly připravil o lepší pořadí. A mužstvo svoji skupinu vyhrálo, a až na úvodní utkání s Bohemkou B, kdy otáčelo zápas brankou Zifčáka v poslední minutě své soupeře bez problémů přehrálo. Výsledky ve skupině: Sigma A – Bohemians B 2:1 (Spáčil, Zifčák), Sigma A – Frýdek – Místek 4:0 (Zifčák 2, Zmrzlý, Matoušek), Sigma A – Sparta Brno 4:0 (Zifčák 3, Chytil). Play off Čtvrtfinále: Sigma A – Spartak Trnava 2:1 (Zifčák, Hrabálek). Semifinále: Sigma A – 1.FC Slovácko 8:3 (Zifčák 2, Chytil 2, Hrabálek 2, Zmrzlý, Matoušek). Finále: Sigma A – Slovan Bratislava 3:1 (Zmrzlý 2, Sláma). Ve vyřazovací části měli Hanáci nejvíce práce s Trnavou, kdy inkasovali laciný gól po nedorozumění Grögera s obránci, vývoj utkání se jim podařilo otočit, Ale celý druhý poločas odolávali náporu Spartaku. Se Slováckem Sigma opět prohrávala, vzápětí však vyrovnala a poté střelecky svého soupeře deklasovala, když Slovácku dělali obrovské problémy rychlonozí Zifčák s Hrabálkem. Ve finále byla Sigma lepším týmem. Vedení se ujala po akci Zifčáka a Zmrzlého, který doklepával míč do prázdné branky. Belasí vyrovnali po pěkné akci na jeden dotek a nechytatelné ráně pod břevno. Hanáci se do zaslouženého vedení dostali v posledních vteřinách 1. půle kdy se po samostatné akci střelou po zemi k tyči prosadil Zmrzlý. Ve druhé půli byla Sigma aktivnější, kontrolovala hru a po zásluze přidala třetí uklidňující gól, když se po rozehraném rohu dostal míč ke Slámovi a jeho tečovaná střela skončila za zády bratislavského gólmana 3:1. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 9 brankami útočník Modré laviny Pavel Zifčák. SK Sigma B: Zatloukal, Vinter, Svoboda, Stoklasa, Raab, Al Kuhaly, Kříž, Nepožitek, Sivoň, Galus trenér R. Maňka. SK Sigma A: Gröger, Sláma, Chytil, Neuer, Spáčil, Matoušek, Hrabálek, Zmrzlý, Zifčák. Trenér O. Kalina.

Sigma U 14 vyhrála turnaj v PřerověSigma U 14 vyhrála turnaj v Přerově
| 16.01.2017
Patnáctka SK Sigma vyhrála turnaj v TřebíčiPatnáctka SK Sigma vyhrála turnaj v Třebíči
| 15.01.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál turnaj ve ŽďáruTým SK Sigma U 14 vyhrál turnaj ve Žďáru
| 08.01.2017
Sigma U 15 druhá na Memoriálu Jiřího VaďurySigma U 15 druhá na Memoriálu Jiřího Vaďury
| 12.12.2016
SK Sigma U 14 třetí v Banské BystriciSK Sigma U 14 třetí v Banské Bystrici
| 10.12.2016
Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále