BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Zápas se Slavií se nedohrál

05.05.2011 / A tým

První semifinálový zápas mezi Sigmou Olomouc a Slavií Praha měl nabídnout atraktivní duel. Kvůli běsnění domácích fandů se však nedohrál. Utkání začalo s pětadvacetiminutovým spožděním, které zapříčinili domácí fanoušci. Pět minut před plánovaným začátkem totiž vtrhli na hřiště a protestovali proti vedení klubu. Až po dvaceti minutách a hrozbě kontumování zápasu ve prospěch Sigmy vyklidili hřiště. Další nepříjemnost potkala Sigmu před nástupem na hřiště. V zápise avizovaný Michal Ordoš nemohl nastoupit a v základní sestavě jej nahradil Doležal. Samotný zápas mnoho šancí nenabídl. Sigma šla do vedení ve dvaatřicáté minutě hry, kdy Michal Vepřek centroval z levé strany, Jakub Petr i Jan Navrátil nechali míč projít až na volného Hořavu, který poslal míč pod břevno. Sigma si vedení udržela pouhé tři minuty. Milan Černý v ofsajdové pozici unikl Vepřekovi, který v pokutovém území zasáhl míč a poté podklouzl. Sudí Královec nařídil ale pokutový kop, který proměnil Kisel. V poločasové přestávce o sobě opět nechali vědět příznivci Slavie, kteří vrthli na hrací plochu, zdemolovali vchod na hřiště a vtrhli do VIP sektoru na stadionu v Edenu. Česká televize v poločase ukončila utkání a o osudu zápasu se bude rozhodovat u kulatého stolu.
SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc -:- (1:1) Branky: 35. Kisel (pen.) - 32. Hořava (Vepřek) Rozhodčí: Královec - Lhoták, Dobrovolný Diváci: Sestavy: SK Slavia: Zlámal - Dostál, Čelůstka, Hubáček, Trubila - Janda, M. Černý, Kisel, Jarolím, Koreš - Pospěch SK Sigma: Drobisz - Janotka, Škerle, Kučera, Vepřek - Rossi, Hořava, Bajer - Navrátil, Doležal, Petr

| 11.12.2017
Sigma bude punčovat pro BlanickouSigma bude punčovat pro Blanickou
Beseda s fanoušky ve čtvrtekBeseda s fanoušky ve čtvrtek
| 08.12.2017
| 05.12.2017
Tým SK Sigma ještě sportuje před dovolenouTým SK Sigma ještě sportuje před dovolenou
Z besídky brankářů SK Sigma OlomoucZ besídky brankářů SK Sigma Olomouc
| 03.12.2017
Jílek: Soupeř nás, zejména v první půli, předčilJílek: Soupeř nás, zejména v první půli, předčil