Zlámal: Každá střela se dá chytit

05.10.2011 / A tým

S prázdnou se v neděli vraceli z utkání proti Slavii fotbalisté SK Sigma Olomouc. Pro brankáře Zdeňka Zlámala měl duel v Edenu trošku jiný náboj, než jindy, právě ve Slavii působil v minulé sezoně. Zlámal opět předvedl několik výborných zákroků, ale na dobrý výsledek to nestačilo, těsné prohře 0:1 nezabránil. „Věřil jsem, když jsem chytil ve druhém poločase tu šanci, že alespoň jeden gól dáme. Ale bohužel se tak nestalo. Musíme se poučit z chyb a připravit se na další zápasy,“ řekl Zdeněk Zlámal, kterého fanoušci vybrali jako nejlepší hráče SK Sigma za měsíc září. Gól jste inkasoval krátce před přestávkou. Dala se ta střela chytit? Každá střela se dá chytit. Pořádně jsem ho neviděl, měl jsem zakrytý výhled. Ale trefil to tuším nějak šajtlí, šlo to ode mě, trošku jsem si na to sáhl. Vitalij to trefil nádherně. Věřil jsem, že ještě jednu branku dáme, ale nepovedlo se to. Facebook SK Sigma Olomouc Zase jste si zachytal v Edenu. Jaké to pro vás bylo? Měl jste větší motivaci? Byl jsem tam v minulé sezoně, to prostředí velice dobře znám. Důležité je, aby to člověk bral jako každý jiný zápas, nebyl nějak přemotivovaně, to určitě škodí. Teď hraju za Sigmu, to je jediné, co mě nyní zajímá. Ne to, proti komu hraju, zajímá mě jen to, aby Sigma měla body. Byl to trošku hořký návrat do Edenu, nedopadlo to pro nás dobře. V prvním poločase se Sigmě tolik nedařilo dostávat se do šancí. Ten první poločas nebyl z naší strany dobrý. Druhý byl podle mého názoru daleko lepší. Myslím, že to byl remízový zápas, akorát vyhrál šťastnější Po konci zápasu bylo vidět na hráčích hodně velké zklamání. Po každé prohře je zklamání. Jsme tým, který jde za vítězstvím, ať hrajeme kdekoliv. Tentokrát jsme to nezvládli, takže jsme byli určitě hodně zklamaní. Dres SK Sigma Olomouc s potiskem