Hráči SK Sigma jako hosté jinde

03.03.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství radoval pouze Tomáš Janotka v Brně.

Ondřej Sukup (Baník Ostrava)  - Ondřej Sukup nastoupil v Jablonci v základní sestavě Ostravy. Střídán byl v 86. minutě, jeho tým prohrál nula jedna.

Tomáš Janotka (Zbrojovka Brno) – Brno doma porazilo Příbram 1:0. Tomáš Janotka hrát vzhledem k trestu za čtyři žluté karty nemohl.

Václav Vašíček (Znojmo) – Znojmo prohrálo v Plzni 2:3. Václav Vašíček nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. A v 74. minutě vsítil první branku svého týmu.

Jakub Petr (Slovácko) – Slovácko hraje v Mladé Boleslavi dnes.

Michal Vepřek (Jihlava) - Jihlava doma prohrála s Libercem 2:3. Michal Vepřek pro zranění hrát nemohl.