V Teplicích jsme prohráli

03.03.2014 / A tým

Sigma si z Teplic veze výraznou porážku 0:4. Hanákům utkání 18. kola Gambrinus ligy krutě nevyšlo a vysoko prohráli, když domácí rozložili své branky rovnoměrně do obou poločasů.

Vstup do utkání přitom neměla Sigma špatný a záhy byl v dobré šanci Plšek. Domácí zlobili hlavně ze standardek a brejků, což nakonec také rozhodlo. Ve 37. minutě nechal rozhodčí faul na Pospíšila před teplickým vápnem být, domácí šli do brejku a dali první branku. O čtyři minuty později obrana hostů nechala prostor na zadní tyčce po rohu a bylo to o dva. Jestli Sigma chtěl ve druhé půlce s výsledkem něco udělat, tak o naději rychle přišla. Osm minut po pauze dal třetí branku Teplic Nivaldo. Sigma se pak snažila, ale i šance, ale když na domácí brankáře nevyzráli v tutovkách Pospíšil, Navrátil ani Nepožitek, přišel další domácí úder po brejku.

Teplice - SK Sigma Olomouc 4:0 (2:0)

Branky: 37. Vachoušek, 41. Jindráček, 53.Nivaldo, 73. Litsingi. Rozhodčí: Proske – Moláček, Kříž ŽK: Jindráček, Jablonský – Varadi, Fall, Pospíšil. Diváci: 5780

Teplice: Grigar - Matula, Jablonský, Hošek(10. Vondrášek), Krob - Litsingi,Vachoušek, Ljevakovič(79. Chukwuma), Ramos, Nivaldo - Jindráček (83. Vůch). Trenér Zdeněk Ščasný.

Sigma: Zlámal - Varadi, Svozil, Šindelář,Škerle - Zahradníček,  Fall (46.  Javůrek), Pospíšil, Navrátil, Plšek(69. Nepožitek) - Depetris (84. Rolinc). Trenér Zdeněk Psotka.

Střely na: 8:4

Střely vedle: 5:6