Sedmnáctka SK Sigma rozhodla po poločase

03.09.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 17 si doma v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka poradil s 1. HFK Olomouc. Sedmnáctka vedla po poločase o gól, definitivně rozhodla bleskovým vstupem do druhé části zápasu.

Sigmě trvalo poměrně dlouho, než se poprvé gólově prosadila. Povedlo se to až osm minut před koncem. Rohový kop rozehrál Vyhlídal a Juráš se trefil pěkně z voleje. Hubeným náskokem domácích pak skončil i první poločas. Do toho druhého měla Sigma bleskový a úderný vstup, zápas pak byl rychle rozhodnut. Nejprve ale hostující Havlas trefil z přímého kopu břevno. Z protiútoku uklidil centr Křivohlávka zprava na zadní tyčce Brázdil. Po minutě přidal třetí branku Blahůšek, za dalších šedesát sekund zakončil chladnokrevně technicky Socha a bylo to 4:0. Ve 49. minutě si dali Křivohlávek s Brázdilem repete se stejným gólovým výsledkem. O čtyři minuty později se hostům podařilo snížit. Ale na konečném výsledku to už nemohlo nic změnit. Skóre pečetil v 63. minutě po rohovém kopu Chytil.

SK Sigma Olomouc U 17 – 1. HFK Olomouc U 17 6:1 (1:0)

Branky: 42. a 49. Brázdil, 32. Juráš, 43. Blahůšek, 44. Socha, 63. Chytil – 53. Kráčmar. Rozhodčí: Lakomý. ŽK: Hrabovský – Foukal, Dlouhý.
SK Sigma U 17: Psotka – Křivohlávek, Juráš, Pučan (34. Brázdil), Kiška – Blahůšek, Chytil, Socha, Vyhlídal (71. Machalický) – Hrabovský, Voleský (55. Kolomazník). Trenér Vojtěch Smolák.