Sigma U 15 porazila Rayo, pak těsně prohrála s Realem

04.03.2014 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc U 15 je v úvodu března na herním soustředění ve Španělsku. Svěřenci trenéra Pavla Tökölyho odehráli v Madridu dvě přípravná utkání. A úspěšně, patnáctka zvítězila nad Vallecanem a těsně prohrála s Realem Madrid.

Ve vyrovnaném utkání proti Vallecanu  patnáctka SK Sigma vedla již 4:0. Pak se domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky, když dvakrát skórovali z penalty.

Výborný výsledek uhráli kluci i ve druhém utkání. V tom nastoupili proti vrstevníkům ze slavného Realu Madrid. Hrálo se na dvakrát čtyřicet minut, zápas skončil nejtěsnější prohrou Sigmy, jediný gól padl sedm minut před koncem.

Výsledky:
SK Sigma Olomouc U 15 – Rayo Vallecano U 15 4:3

Branky Sigmy: Matoušek 2, Zifčák, Baďura.
SK Sigma Olomouc U 15 - Real Madrid U 15 0:1 (0:0)

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou