Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Nemůžu být spokojený, řekl trenér Chromý

Nemůžu být spokojený, řekl trenér Chromý

04.11.2014 / B tým

Ve 13. kole Moravskoslezské fotbalové ligy tým SK Sigma Olomouc B doma béčko Zlína jasně přehrával. Přesto se dělily body, zápas skončil nerozhodně 2:2. Domácí z velké převahy a mnoha šancí proměnili jen dvě, to samé se povedlo z minima i hostům.

Béčko soupeře vytrvale mačkalo, ale na vítězství to nestačilo. „Určitě jsme ztratili dva body. Bylo to hodně emotivní utkání. Na začátku to vypadalo, že dáme rychle ze tři branky. Z naší strany to byl, myslím, velmi kvalitní fotbal,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Jeho tým neustále útočil, vytvářel si jednu šanci za druhou, hostům pomohlo i břevno. Přesto po prvním poločase paradoxně prohrával. „V poločase, když jsem přemýšlel, co hráčům vytknout, tak tam bylo málo věcí. Sice jsme prohrávali nula jedna, ale fotbal je takový, že ne vždycky to mužstvo, které má víc šancí, víc standardních situací, je na míči, že zápas zvládne. My jsme to spíš nezvládli v některých mikrosituacích, které si musíme rozebrat, protože to byly velké chyby,“ podotkl Chromý.

Sigma inkasovala v každém z poločasů vždy z první střely soupeře na bránu. „První chyba byla, kdy jsme si tam nechali spadnout míč, a protihráč nás přetlačil. Tam došlo k výměně, právě proto, že jsme hráli tolik ofenzivně, že zrovna v tu chvíli bránil na postu pravého obránce útočník. Což je dobré, že rotujeme hráče, ale nebylo to defenzivně zahrané tak, jak má být, nebylo to stoprocentní. A pak jsme za stavu jedna jedna inkasovali po autu, to jsme absolutně nezvládli. Jednak jsme si nechali zaběhnout hráče a pak na zadní tyči byl protihráč úplně sám, na té straně jsme propadli,“ uvedl Chromý.

Béčko i přes remízu stáhlo ztrátu na vedoucí Zábřeh, od první příčky náš tým dělí jen jeden bod. „Nemůžu být spokojený, protože jsme ztratili dva body. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát více přes strany, abychom si uvolnili prostor, protože to bylo místy na jednu branku. Ale takový už je fotbal. Mrzí mě, že jsme se neprosadili ze standardních situací, kde jsme měli velkou variabilitu. To byl možná důvod bodové ztráty. Brankář soupeře měl také svůj den, rozchytali jsme ho, v dohrání měla být ale větší kvalita. Ale hráči do toho dali všechno, hráli na doraz. Jak jsem řekl, takový je fotbal, ale my si ty chyby musíme rozebrat a pracovat na tom dál. Nejde se schovat za to, že řekneme takový je fotbal a měli jsme smůlu. Byly tam některé situace, které se musí zvládnout lépe, na tom musíme pracovat,“ řekl Chromý.
B tým - další aktuality:

Béčko SK Sigma porazilo VyškovBéčko SK Sigma porazilo Vyškov
| 21.01.2017
Béčko SK Sigma s další remízouBéčko SK Sigma s další remízou
| 18.01.2017
Béčko SK Sigma remizovalo, gól dal SchlimbachBéčko SK Sigma remizovalo, gól dal Schlimbach
| 14.01.2017
Béčko SK Sigma zahájilo přípravu na jaroBéčko SK Sigma zahájilo přípravu na jaro
| 11.01.2017
Chromý: Venku jsme nepropadli, ale nedokázali bodovatChromý: Venku jsme nepropadli, ale nedokázali bodovat
| 23.12.2016
Program přípravy týmu SK Sigma BProgram přípravy týmu SK Sigma B
| 19.12.2016
Shrnutí podzimu týmu SK Sigma Olomouc BShrnutí podzimu týmu SK Sigma Olomouc B
| 15.12.2016
Trenér Chromý: Měli jsme tam na vícTrenér Chromý: Měli jsme tam na víc
| 15.11.2016
Béčko Sigmy pokazilo závěr, venku opět prohráloBéčko Sigmy pokazilo závěr, venku opět prohrálo
| 12.11.2016
Béčko SK Sigma končí podzim v KroměřížiBéčko SK Sigma končí podzim v Kroměříži
| 11.11.2016OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná