Aktuality

Nemůžu být spokojený, řekl trenér Chromý

Nemůžu být spokojený, řekl trenér Chromý

04.11.2014 / B tým

Ve 13. kole Moravskoslezské fotbalové ligy tým SK Sigma Olomouc B doma béčko Zlína jasně přehrával. Přesto se dělily body, zápas skončil nerozhodně 2:2. Domácí z velké převahy a mnoha šancí proměnili jen dvě, to samé se povedlo z minima i hostům.

Béčko soupeře vytrvale mačkalo, ale na vítězství to nestačilo. „Určitě jsme ztratili dva body. Bylo to hodně emotivní utkání. Na začátku to vypadalo, že dáme rychle ze tři branky. Z naší strany to byl, myslím, velmi kvalitní fotbal,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Jeho tým neustále útočil, vytvářel si jednu šanci za druhou, hostům pomohlo i břevno. Přesto po prvním poločase paradoxně prohrával. „V poločase, když jsem přemýšlel, co hráčům vytknout, tak tam bylo málo věcí. Sice jsme prohrávali nula jedna, ale fotbal je takový, že ne vždycky to mužstvo, které má víc šancí, víc standardních situací, je na míči, že zápas zvládne. My jsme to spíš nezvládli v některých mikrosituacích, které si musíme rozebrat, protože to byly velké chyby,“ podotkl Chromý.

Sigma inkasovala v každém z poločasů vždy z první střely soupeře na bránu. „První chyba byla, kdy jsme si tam nechali spadnout míč, a protihráč nás přetlačil. Tam došlo k výměně, právě proto, že jsme hráli tolik ofenzivně, že zrovna v tu chvíli bránil na postu pravého obránce útočník. Což je dobré, že rotujeme hráče, ale nebylo to defenzivně zahrané tak, jak má být, nebylo to stoprocentní. A pak jsme za stavu jedna jedna inkasovali po autu, to jsme absolutně nezvládli. Jednak jsme si nechali zaběhnout hráče a pak na zadní tyči byl protihráč úplně sám, na té straně jsme propadli,“ uvedl Chromý.

Béčko i přes remízu stáhlo ztrátu na vedoucí Zábřeh, od první příčky náš tým dělí jen jeden bod. „Nemůžu být spokojený, protože jsme ztratili dva body. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát více přes strany, abychom si uvolnili prostor, protože to bylo místy na jednu branku. Ale takový už je fotbal. Mrzí mě, že jsme se neprosadili ze standardních situací, kde jsme měli velkou variabilitu. To byl možná důvod bodové ztráty. Brankář soupeře měl také svůj den, rozchytali jsme ho, v dohrání měla být ale větší kvalita. Ale hráči do toho dali všechno, hráli na doraz. Jak jsem řekl, takový je fotbal, ale my si ty chyby musíme rozebrat a pracovat na tom dál. Nejde se schovat za to, že řekneme takový je fotbal a měli jsme smůlu. Byly tam některé situace, které se musí zvládnout lépe, na tom musíme pracovat,“ řekl Chromý.
B tým - další aktuality:

Souhrn podzimní části sezóny B-týmuSouhrn podzimní části sezóny B-týmu
| 04.12.2019
B-tým na závěr podzimu nestačil na HlučínB-tým na závěr podzimu nestačil na Hlučín
| 16.11.2019
B-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFLB-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFL
| 10.11.2019
Béčko porazilo Otrokovice vysoko 6:1Béčko porazilo Otrokovice vysoko 6:1
| 03.11.2019
B-tým remizoval v KroměřížiB-tým remizoval v Kroměříži
| 26.10.2019
B-tým doma nestačil na Velké MeziříčíB-tým doma nestačil na Velké Meziříčí
| 20.10.2019
Další výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři bodyDalší výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři body
| 12.10.2019
Po výhře nad Zlínem jde B-tým do čela tabulky MSFLPo výhře nad Zlínem jde B-tým do čela tabulky MSFL
| 06.10.2019
B-tým vyhrál derby s BaníkemB-tým vyhrál derby s Baníkem
| 29.09.2019
Za remízu s Vyškovem bere B-tým bod Za remízu s Vyškovem bere B-tým bod
| 22.09.2019OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná