Hráči SK Sigma jako hosté jinde

06.05.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se střelecky prosadili Jakub Petr za Slovácko a Václav Vašíček ve Znojmě.

Ondřej Sukup (Baník Ostrava) – Ondřej Sukup nastoupil za Ostravu v Olomouci ve 22. minutě jako střídající hráč. V 65. minutě dostal žlutou kartu.

Tomáš Janotka (Zbrojovka Brno) – Tomáš Janotka nastoupil za Zbrojovku v Jihlavě v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Václav Vašíček (Znojmo) – Václav Vašíček odehrál za Znojmo proti Liberci celý zápas. A v jeho závěru se dvakrát střelecky prosadil, při výhře 4:1 dal třetí a čtvrtou znojemskou branku.

Jakub Petr (Slovácko) – Slovácko remizovalo v Praze na Julisce s Duklou 1:1. Jakub Petr nastoupil v základní sestavě, pět minut před přestávkou dostal žlutou kartu. A minutu před koncem právě on srovnal.

Michal Vepřek (Jihlava) – Michal Vepřek nastoupil za Jihlavu v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Jihlava doma porazila Brno 2:1.

Martin Hála (České Budějovice) – České Budějovice doma porazily Pardubice 1:0. Martin Hála do utkání nezasáhl, zůstal připraven na lavičce.

Michal Bárta (České Budějovice) – Michal Bárta za České Budějovice nechytal.

Václav Tomeček (Most) – Most prohrál v Sokolově 1:3. Václav Tomeček nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. Dvanáct minut před koncem dostal žlutou kartu.

Václav Koutný (Karviná) – Karviná prohrála v Třinci 2:3. Václav Koutný hrál od začátku zápasu, odehrál celé utkání.

22. kolo: Sigma na Andrově stadionu přivítá Spartu Praha22. kolo: Sigma na Andrově stadionu přivítá Spartu Praha
| 21.02.2020
Upřesnění termínu utkání se SlováckemUpřesnění termínu utkání se Slováckem
Zařvi si v kulichu! Přijď na utkání Sigmy proti Spartě a získej dárekZařvi si v kulichu! Přijď na utkání Sigmy proti Spartě a získej dárek
| 20.02.2020
Radim Breite: Věřím, že budeme jako tým šlapat Radim Breite: Věřím, že budeme jako tým šlapat
Mojmír Chytil prodloužil smlouvu se SigmouMojmír Chytil prodloužil smlouvu se Sigmou
Sigmu posílil záložník Radim BreiteSigmu posílil záložník Radim Breite
David Houska a Lukáš Juliš v sestavě 21. kola F:LDavid Houska a Lukáš Juliš v sestavě 21. kola F:L
| 19.02.2020
Vstupenky na utkání se Spartou stále v prodejiVstupenky na utkání se Spartou stále v prodeji
| 18.02.2020
Lukáš Juliš: Dva góly hned v prvním utkání? To si musíte vysnítLukáš Juliš: Dva góly hned v prvním utkání? To si musíte vysnít
| 15.02.2020
Úspěšný start do jara. Sigma v Teplicích zvítězila 3:1Úspěšný start do jara. Sigma v Teplicích zvítězila 3:1