Zápas století 8.9.2019 14:00

Šestnáctka přezimuje první a bez porážky

06.11.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 16 zvítězil v dohrávce 1. kola v Uherském Hradišti 2:0. Hanáci tak přezimují na prvním místě tabulky. V podzimní části sezony má šestnáctka ze sedmnácti kol bilanci 15 výher, 2 remízy a skóre 90:15.

Po bezbrankovém prvním poločase rozhodla Sigma v úvodu druhé části zápasu. V 51. Minutě se po přihrávce Nízkého prosadil Zmrzlý. O osm minut později přidal druhou branku z asistence Smítala Jankovič.

„Bylo to utkání velmi kvalitní úrovně, ve kterém jsme byli úspěšnějším týmem. Slovácko jsme se snažili presovat od první minuty po celém hřišti, což nás stálo hodně sil, ale profitovali jsme z toho. Spoustu míčů jsme získali a zbytek sbírali obránci po nákopu. Rotace hráčů soupeře uprostřed hřiště nám znovu dělala problémy, ale poučili jsme se z předešlého utkání a soupeři zavírali průnikové přihrávky. Naše rozehrávka byla celkem slušná, přechodová fáze taktéž, ovšem finální fáze zůstala opět za očekáváním. Mohli jsme dohrát dalších mnoho akcí kvalitněji. Soupeř měl svou kvalitu, proto jsme s výsledkem i hrou spokojeni,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Lukáš Staroba.

1.FC Slovácko U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 0:2 (0:0)

Branky: 51. Zmrzlý, 59. Jankovič.
SK Sigma U 16: Gröger – Matoušek, Neuer, Sedlmajer, Nízký – Smítal (72. Diblík), Obdržálek, Spáčil (79. Kamas), Zmrzlý, Mráz (40. Jankovič) – Zifčák (76. Malenda). Trenér Lukáš Staroba.

Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16