Hráči SK Sigma jako hosté jinde

07.04.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství radovali Michal Vepřek v Jihlavě a Martin Hála v Českých Budějovicích.

Ondřej Sukup (Baník Ostrava) – Ondřej Sukup nastoupil v základní sestavě Ostravy v Liberci. Zápas skončil domácí výhrou 3:2. Ondřej odehrál celý zápas, po jeho centru padla první branka hostů.

Tomáš Janotka (Zbrojovka Brno) – Tomáš Janotka zasáhl do utkání Znojmo vs. Zbrojovka (1:1) v 72. minutě jako střídající hráč.

Václav Vašíček (Znojmo) – Václav Vašíček nastoupil za Znojmo proti Brnu v základní sestavě, v 58. minutě ho trenér Leoš Kalvoda vystřídal.

Jakub Petr (Slovácko) – Jakub Petr hrál v základní sestavě Slovácka proti Spartě (0:1). Odehrál kompletních devadesát minut. V 78. minutě mohl srovnat, brankář Vaclík jeho ránu z voleje chytil.

Michal Vepřek (Jihlava) – Jihlava doma porazila Mladou Boleslav 2:1. Michal Vepřek odehrál celý zápas.

Martin Hála (České Budějovice) – České Budějovice doma porazily Vltavín 1:0. Martin Hála nastoupil v základní sestavě. V 66. minutě dostal žlutou kartu, v 73. byl střídán.

Michal Bárta (České Budějovice) – Michal Bárta za Budějovice nechytal.

Václav Tomeček (Most) – Most hrál na Žižkově od 41. minutě v deseti. A oslabení neustál, prohrál 0:2, ve druhém poločase dvakrát inkasoval. Václav Tomeček nastoupil v základní sestavě, střídán byl v 75. minutě.

Václav Koutný (Karviná) – Karviná doma remizovala 1:1 s Bohemians Praha. Václav Koutný nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval