Juniorka rozhodla v prvním poločase

07.04.2014 / B tým

Raketový nástup měla juniorka SK Sigma Olomouc do zápasu proti Liberci. V utkání 31. kola Juniorské ligy Sigma vedla v 5. minutě 2:0, do poločasu přidala ještě jeden gól a pak už se jen dohrávalo.

Za Sigmu nastoupili hráči prvoligového kádru, kteří nebyli v akci v neděli. A bylo to znát. Domácí hostům v prvním poločase nedovolili nic a rychle zápas rozhodli. Ve 3. minutě vyslal Richter za obranu Navrátila, ten přehodil vybíhajícího gólmana a bylo to 1:0. Za další dvě minuty Navrátil odcentroval zprava, Rolinc si ve vápně zpracoval míč a trefil do levé šibenice. Hanáci byli lepší, měli další šance, tu největší A. Ševčík, který trefil břevno. Další branka padla až v závěru poločasu. Navrátil vysunul A. Ševčíka, ten dával zleva před bránu a Chorý už dorážel do prázdné. Ve druhém poločase se hosté v poli zlepšili, ale Sigma jim žádnou šanci nedovolila. A sama mohla přidat další góly, ale Rolinc, Chorý ani Navrátil nebyli přesní.

„Měli jsme výborný vstup do utkání, kluci hráli s velkou chutí, první poločas byl v naší režii. Ve druhém Liberec vyrovnal hru, předvedl dobrý výkon, potvrdil, že je v tabulce nahoře. Škoda jen, že jsme spálili další šance,“ řekl trenér Radim Kučera.

SK Sigma Olomouc jun. – Liberec jun. 3:0 (3:0)

Branky: 3. Navrátil, 5. Rolinc, 45. Chorý. Rozhodčí: Antoníček – Peřina, Drápal. ŽK: Soungole, Novotný. Diváci: 100.
SK Sigma jun.: Blaha – Stříž, Šindelář, Svozil, Kováč – Navrátil, Richter (71. Bala), Habusta (59. Banovec), A. Ševčík (81. Holub) – Rolinc, Chorý. Trenéři Radim Kučera a Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly