Sigma U 13 znovu o osm branek

08.04.2014 / Sportovní třídy

V sedmnáctém kole hráči SK Sigma Olomouc U 13 přivítali na svém hřišti v Řepčíně hráče z Karviné.

V první polovině jsme začali velice aktivně a hráče Karviné jsme zatlačili před jejich branku. Z tohoto tlaku jsme si vypracovali několik příležitostí, ale bohužel ani jedna z mnohých šancí neskončila v síti. Soupeř v této fázi hry hrozil z velmi nebezpečných protiútoků, které naštěstí neproměnil. Skóre se měnilo v polovině první půle, kdy skóroval Miloš Šidlík, následně zvyšoval na 2:0 Petr Bývalec a od této chvíle jsme měli utkání pod kontrolou. Druhý poločas se hrál ve stejném tempu s mnoha šancemi na obou stranách. Nakonec jsme celý zápas vyhráli znovu o osm branek.

SK Sigma Olomouc U 13 – MFK OKD Karviná U 13  13:5 (6:1)

Hřiště č. 1
SK Sigma Olomouc – MFK OKD Karviná 9:1 (4:1)

Branky: Šidlík 2, Škrabal 2, Zedníček 2, Hapal, Řezník a Navrátil po 1 gólu.
SK Sigma U 13: Čtvrtlík – Macháček, Šidlík, Zedníček, Skleníř, Hapal, Novotný, Škrabal, Řezník, Navrátil, Filípek. Trenér Ondřej Kalina.

Hřiště č. 2
SK Sigma Olomouc – MFK OKD Karviná 4:4 (2:0)

Branky: Bývalec 3 a Machala 1 gól.
SK Sigma U 13: Bašný – Kirschbaum, Trefil, Bývalec, Zvědělík, Horák, Fencl, Koníček, Svrčina, Macahal. Trenér Tomáš Šilha.

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou