Sigma U 14 zabodovala naplno

08.04.2014 / Sportovní třídy

Dvě utkání během týdne zvládli kluci z SK Sigma Olomouc U 14. Čtrnáctka si nejprve doma poradila ve středečním vloženém kole s Opavou, pak o víkendu vyhrála v Karviné. Obě utkání Sigma vyhrála shodně 5:2.

MFK Karviná U 14 – SK Sigma Olomouc U 14 2:5 (0:2)
Obě mužstva se v prvních patnácti minutách osmělovala. Hrál se opatrný fotbal, převážně ve středu hřiště. Ke zlomu došlo až po naší první vstřelené brance. Stále více jsme se usazovali na soupeřově polovině, obrana úspěšně eliminovala útočné snahy karvinských hráčů a těsně před odchodem do šaten se nám podařilo skórovat podruhé. Vstup do druhého poločasu jsme měli parádní. Již ve 36. minutě se nám podařilo přidat třetí branku a i nadále jsme pokračovali v útočném pojetí hry. Za stavu 3:0 došlo v naší sestavě k několika změnám. Soupeři se až v samotném závěru utkání podařilo zkorigovat stav po dvou standartních situacích na 2:4. Poslední slovo však patřilo našim hráčům. Z penalty jsme pečetili výsledek na konečných 2:5. Naši hráči předvedli proti kvalitnímu soupeři velmi dobrý výkon.

Střelci branek: 15. Zlatohlávek (Pernica), 34. Řípa, 36.Pernica (Zlatohlávek), 56. Zlatohlávek (Vybíral), 65. (pen.) Zlatohlávek.
SK Sigma U 14: Kvapil (36. Klesnil) - Boukhatem, Zima, Galus, Beňa (42. Kratochvíl), Řípa (42. Divjak), Kubáč (36. Grygar), Zlatohlávek, Wencl, Vybíral, Pernica. Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

SK Sigma Olomouc U 14 - SFC Opava U 14 5:2 (2:2)
Začátek utkání nám vůbec nevyšel. Než jsme se v zápase pořádně rozkoukali, už jsme po rychlé akci Opavy prohrávali 1:0. Tento gól otevřel na hřišti stavidla ofenzívě. Hrál se fotbal nahoru dolů, kde akce střídala akci. Pro nezasvěceného diváka určitě pěkná podívaná, pro trenéry trochu nervy. Do poloviny první půle se nám podařilo zápas otočit. Bohužel jsme vedení neudrželi a poločas skončil smírně 2:2. V druhém poločase se pořád hrál zajímavý fotbal. Z naší strany byla znát zlepšená defenzíva, a proto se už soupeř nedostával do šancí tak často. Směrem dopředu jsme ovšem byli stále velice aktivní. Díky tomu se nám podařilo ještě třikrát skórovat a zaslouženě vyhrát. Oběma mužstvům patří  pochvala za obrovské nasazení, které předvedli, a hráči Opavy navíc ještě za snahu hrát na našem hřišti fotbal, což se zase tak často nevidí.

Střelci branek: 7. Zlatohlávek (Raab), 23. Zlatohlávek (Vybíral), 36. Raab (Vybíral), 59. Wencl (Pernica), 65. Grygar.
SK Sigma U 14: Kvapil - Grečmal (3. Raab), Kubáč (48. Zima), Galus, Beňa (56. Divjak), Řípa (36. Kratochvíl), Ždánský, Grygar, Vybíral, Pernica, Zlatohlávek (58. Wencl). Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále