Devatenáctka SK Sigmy porazila Boleslav

08.11.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 si doma v utkání 1. (19. hraného) kola celostátní ligy dorostu poradil s Mladou Boleslaví. Devatenáctka vyhrála s nulou po brankách Jakuba Yunise, Ondřeje Kováče a Jana Ambrozka.

Také zápas devatenáctky proti Boleslavi ovlinilo děštivé počasí, hrálo se na hodně mokrém trávníku. Domácí byli aktivnější, vytvářeli si šance, ale nedařilo se je proměnit. Brankář hostů chytil dvě dobré hlavičky, pak si poradil i se zakončením Yunise. Ale do pauzy přece jen inkasoval, po centru Kováče se prosadil hlavou Yunis. Deset minut po přestávce trefil Kováč z rohu šestnáctky technicky k zadní tyčce a bylo to 2:0. Výhru Sigmy pečetil v poslední minutě Ambrozek, který zpoza šestnáctky přeloboval brankáře.

"Byl to dobrý zápas s dobrým soupeřem. Bylo to těžké utkání, jsem rád, že jsme ho zvládli a zabodovali naplno," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

SK Sigma Olomouc U 19 – Mladá Boleslav U 19 3:0 (1:0)
Branky: Yunis, Kováč, Ambrozek. Rozhodčí: Proske – Křepský, Silný.
SK Sigma U 19: Spurný - Seibert, Krayzel, Markovič, Kováč - Ambrozek, Weinlich, Kubeček (84. Vychodil) - Minář (65. Antl), Yunis (87. Voleský), Látal (78. Přikryl). Trenér Michal Coufal. Asistent Roman Sedláček.

Devatenáctka SK Sigma prohrálaDevatenáctka SK Sigma prohrála
| 26.05.2017
Mladší dorostenci SK Sigma mají další bodyMladší dorostenci SK Sigma mají další body
| 24.05.2017
Devatenáctka SK Sigma opět promrhala vedeníDevatenáctka SK Sigma opět promrhala vedení
| 23.05.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a remízouMladší dorost SK Sigma s výhrou a remízou
| 20.05.2017
Devatenáctka SK Sigma ztratila vedeníDevatenáctka SK Sigma ztratila vedení
Individuálních chyb bylo moc, řekl StarobaIndividuálních chyb bylo moc, řekl Staroba
| 16.05.2017
Devatenáctka SK Sigma o gól padlaDevatenáctka SK Sigma o gól padla
| 13.05.2017
Mladší dorost Sigmy nedal soupeři šanciMladší dorost Sigmy nedal soupeři šanci
| 10.05.2017
Bylo to pro nás dobré utkání, řekl StarobaBylo to pro nás dobré utkání, řekl Staroba
Mladší dorost SK Sigma za tři body ve VítkovicíchMladší dorost SK Sigma za tři body ve Vítkovicích