Devatenáctka SK Sigmy porazila Boleslav

08.11.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 si doma v utkání 1. (19. hraného) kola celostátní ligy dorostu poradil s Mladou Boleslaví. Devatenáctka vyhrála s nulou po brankách Jakuba Yunise, Ondřeje Kováče a Jana Ambrozka.

Také zápas devatenáctky proti Boleslavi ovlinilo děštivé počasí, hrálo se na hodně mokrém trávníku. Domácí byli aktivnější, vytvářeli si šance, ale nedařilo se je proměnit. Brankář hostů chytil dvě dobré hlavičky, pak si poradil i se zakončením Yunise. Ale do pauzy přece jen inkasoval, po centru Kováče se prosadil hlavou Yunis. Deset minut po přestávce trefil Kováč z rohu šestnáctky technicky k zadní tyčce a bylo to 2:0. Výhru Sigmy pečetil v poslední minutě Ambrozek, který zpoza šestnáctky přeloboval brankáře.

"Byl to dobrý zápas s dobrým soupeřem. Bylo to těžké utkání, jsem rád, že jsme ho zvládli a zabodovali naplno," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

SK Sigma Olomouc U 19 – Mladá Boleslav U 19 3:0 (1:0)
Branky: Yunis, Kováč, Ambrozek. Rozhodčí: Proske – Křepský, Silný.
SK Sigma U 19: Spurný - Seibert, Krayzel, Markovič, Kováč - Ambrozek, Weinlich, Kubeček (84. Vychodil) - Minář (65. Antl), Yunis (87. Voleský), Látal (78. Přikryl). Trenér Michal Coufal. Asistent Roman Sedláček.

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick