Hráči SK Sigma jako hosté jinde

10.03.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se už do hry zapojili také ti, kteří působí ve druhé české nejvyšší soutěži.

Ondřej Sukup (Baník Ostrava) – Ostrava doma remizovala s Příbramí 1:1. Ondřej Sukup nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Tomáš Janotka (Zbrojovka Brno) – Zbrojovka prohrála v Liberci 0:1. Tomáš Janotka se do utkání zapojil v 67. minutě jako střídající hráč.

Václav Vašíček (Znojmo) – Václav Vašíček si připsal první hattrick v Gambrinus lize. V utkání proti Jablonci nastoupil v základní sestavě a třemi góly přispěl k výhře 4:0. Trenér Leoš Kalvoda ho střídal v 86. minutě.

Jakub Petr (Slovácko) – Slovácko doma porazilo Bohemians 1905 1:0. Jakub Petr nastoupil v základní sestavě, pět minut před koncem byl střídán.

Michal Vepřek (Jihlava) – Jihlava vyhrála v Praze na Julisce nad Duklou 3:0. Michal Vepřek vzhledem ke zdravotnímu stavu hrát nemohl.

Martin Hála (České Budějovice) – Martin Hála nastoupil v prvním jarním kole druhé ligy v základní sestavě Českých Budějovic a odehrál kompletních devadesát minut. Přispěl k výhře 1:0 nad Varnsdorfem.

Michal Bárta (České Budějovice) – Michal Bárta za Budějovice nechytal, zůstal na lavičce.

Aleš Nešický (Táborsko) – Táborsko doma porazilo Hradec Králové 2:1. Aleš Nešický nehrál.

Václav Tomeček (Most) – Most prohrál ve Zlíně 1:2. Václav Tomeček do utkání nezasáhl.

Václav Koutný (Karviná) – Václav Koutný nastoupil za Karvinou v základní sestavě. Odehrál celé utkání, v 15. minutě dostal žlutou kartu. Karviná hrála doma s Frýdkem 0:0.

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali