Devatenáctka porazila Hodonín

10.07.2014 / SCM

V prvním přípravném utkání porazila devatenáctka SK Sigma Olomouc Hodonín. Utkání hrané na stadionu v Řepčíně rozhodl v 61. minutě Lukáš Vychodil.

SK Sigma Olomouc U 19 – Hodonín 1:0 (0:0)

Branka: 61. Vychodil. Rozhodčí: Lakomý.
SK Sigma U 19: 1. poločas: Spurný – Seibert, Kotouč, Josif, Surzyn – Přikryl, Vasiljev, Ambrozek, Weinlich, Danis – Havlíček. 2. pol.: Zlámal – Dostál, Paris, Markovič, Kováč – Vychodil, Kubeček, Látal, Kyselák, Krejčí – Yunis. Trenéři Michal Coufal a Roman Sedláček.

Mladší dorostenci SK Sigma mají další bodyMladší dorostenci SK Sigma mají další body
| 24.05.2017
Devatenáctka SK Sigma opět promrhala vedeníDevatenáctka SK Sigma opět promrhala vedení
| 23.05.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a remízouMladší dorost SK Sigma s výhrou a remízou
| 20.05.2017
Devatenáctka SK Sigma ztratila vedeníDevatenáctka SK Sigma ztratila vedení
Individuálních chyb bylo moc, řekl StarobaIndividuálních chyb bylo moc, řekl Staroba
| 16.05.2017
Devatenáctka SK Sigma o gól padlaDevatenáctka SK Sigma o gól padla
| 13.05.2017
Mladší dorost Sigmy nedal soupeři šanciMladší dorost Sigmy nedal soupeři šanci
| 10.05.2017
Bylo to pro nás dobré utkání, řekl StarobaBylo to pro nás dobré utkání, řekl Staroba
Mladší dorost SK Sigma za tři body ve VítkovicíchMladší dorost SK Sigma za tři body ve Vítkovicích