Exolomoučtí hráči v zahraničí

11.03.2014 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 8. – 9. března. Začala už také odvetná část druhé polské ligy, takže už hrál i Vojta Schulmeister.

David Rozehnal (OSC Lille) – Lille doma porazilo Montpellier 2:0. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Tomáš Kalas (Chelsea FC) - Chelsea doma porazila Tottenham hladce 4:0. Tomáš Kalas nehrál, s číslem 33 zůstal připravený na lavičce.

Jakub Heidenreich (Eichede) - Eichede doma prohrálo s Wilhelmshavenem 0:1. Jakub Heidenreich nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Tomáš Černý (CSKA Sofia) – CSKA porazil v městském derby Levski 1:0. Brankář Tomáš Černý ještě stále chytat nemohl.

Martin Vyskočil (Spartak Trnava) - Spartak doma prohrál s Dunajskou Stredou 2:1. Martin Vyskočil do utkání nastoupil v 66. minutě jako střídající hráč.

Lukáš Bajer (Košice) - Košice vyhrály v Ružomberoku 3:0, Lukáš Bajer nehrál.

Vojtěch Schulmeister (Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS) – Nieciecza doma porazila na úvod jarní části Dolcan Zabki 1:0. Vojtěch Schulmeister do utkání naskočil v 66. Minutě jako střídající hráč.