Fans SK Sigma pořádají výjezd do Opavy

11.08.2014 / A tým

Poslední prázdninovou sobotu hrají fotbalisté SK Sigma Olomouc utkání 5. kola FN ligy v Opavě. Fanoušci na tento zápas pořádají autokarový výjezd, přihlásit se můžete dneškem počínaje, potřebné informace najdete níže.

Výzva fans SK Sigma Olomouc

„Fans pořádají výjezd do Opavy, info zde: Výjezd do Sokolova ještě ani nezačal, do jeho startu zbývá 5 dní 3 hodiny a 50 minut, ale ultrasáci nelení a připravili si pro Vás zájezd k nejatraktivnějšímu soupeři ve FNL a to do Opavy. Nenechme se zahanbit a vyjeďme ve velkém počtu podpořit naše kluky v boji o místo zpátky na výsluní. Zájezd stojí pouhých 150 kč, takže není nad čím váhat. Platit můžete ve fanshopu, kde oproti platbě a kontaktu na Vás obdržíte Modrou jízdenku. Rezervace přijímáme i na emailu vyjezdysigma@email.cz. Utkání se hraje 30. 8. v 18:00. Sraz bude v 15:30 na našem tradičním stanovišti u Billy u letadla - které tam už není. JEDEME VŠICHNI!!“

Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
| 26.09.2016
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval
| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek