5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava 5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

11.08.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se střelecky opět prosadil jen Petr Ševčík v Opavě.

Jakub Petr (Slavia Praha) – Slavia doma porazila Liberec 4:1. Jakub Petr do utkání nezasáhl, zůstal připraven na lavičce.

Vlastimil Vidlička (Vysočina Jihlava) – Jihlava prohrála doma s Bohemians 1905 1:2. Vlastimil Vidlička nastoupil v základní sestavě, střídán byl v 71. minutě. V 60. dostal žlutou kartu.

Petr Ševčík (SFC Opava) – Opava vyhrála v Mostě 3:0. K vítězství tým nasměroval Petr Ševčík. Nastoupil v základní sestavě, v 69. minutě poslal hosty do vedení.

Petr Vavřík (SFC Opava) – Také Petr Vavřík hrál za Opavu v základní sestavě. A byl vidět nejen v defenzivě, ale také v útočné fázi. Deset minut před koncem byl faulován ve vápně a Opava zvýšila z penalty na 2:0.

5. kolo: Sigma hraje doma proti Ostravě5. kolo: Sigma hraje doma proti Ostravě