Devatenáctka zvítězila nad Bardejovem

12.02.2014 / SCM

Další přípravný mezinárodní zápas odehrál tým SK Sigma Olomouc U 19. Naše devatenáctka nastoupila doma na umělce proti Bardejovu, soupeře ze Slovenska porazila vysoko pět k nule.

Úvodní pasáž zápasu byla opticky vyrovnaná, ale minutku po minutce Sigma získávala převahu, ze které pak byly taky góly. Ve 28. minutě se po centru Seiberta trefil krásně hlavou Yunis. O sedm minut později prodloužil roh Kováče na první tyčce Bala, O. Ševčík si naběhl dobře a trefil také. Ve 49. minutě přihrál Havlíček Stanečkovi, ten šel sám na brankáře a proměnil. V 75. minutě našel Stanečka kolmou přihrávkou Fišera a bylo to 4:0. Na pět upravil po centru Stanečky Havlíček.

SK Sigma Olomouc U 19 – Bardejov U 19 5:0 (2:0)

Branky: 29. Yunis, 38. O. Ševčík, 49. Stanečka, 75. Fišer, 83. Havlíček. SK Sigma U 19: Spurný (46. Prokop) – Seibert (70. Nedoma), Herynek (30. O. Ševčík), Řehák (60. Herynek), Kováč (46. Vogl) – Fišer (30. Kotůlek), Bala (60. Weinlich), Weinlich (30. Kubeček), Bzirský (46. Stanečka), Žák (60. Fišer) – Yunis (46. Havlíček). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.