Sigma zvítězila nad výběrem IFA

12.07.2014 / A tým

Druhé sobotní utkání dopadlo pro tým SK Sigma Olomouc lépe. Hanáci ve Slatinicích porazili mezinárodní výběr IFA 2:1. Další zápas hraje Sigma příští sobotu v Kroměříži proti pražské Slavii (17.00).

Hned na začátku zápasu měl gól na noze Rolinc, jeho bombu gólman se štěstím nadvakrát chytil. Soupeř Hanáků hrál tvrdě, rychle a důrazně, s tím se po chvíli omlazená sestava Sigmy rychle srovnala a hrál se docela svižný fotbal. V dobrých šancích byli Zahradníček nebo Javůrek, ale gól z toho nebyl. Stejně jako na druhé straně, když brankář Reichl dobře zasáhl proti lobu Arthura. Další domácí šance měli Javůrek a Svozil, ale stav se měnil až dvě minuty před přestávkou. Přímý kop zatočil Javůrek na zadní tyčku a Svozil skóroval. Hosté srovnali v úvodu druhého poločasu, když Jurisic obhodil vybíhajícího Reichla. Tři minuty poté chytil gólman IFY tutovou branku po střele Kalvacha, když míč stačil vyrazit. Jen k Texlovi, který ale poloprázdnou bránu přestřelil. V 65. minutě už Sigma znovu vedla. Pokutový kop za faul na Kalvacha proměnil Cana.

SK Sigma Olomouc – výběr IFA 2:1 (1:0)
Branky: 43. Svozil, 65. (pen.) Cana – 59. Jurisic. Rozhodčí: Dorušák. ŽK: El Bouh. Diváci: 250.
SK Sigma: Reichl - Texl, Škerle, Svozil (64. O. Ševčík), Hýbl - Zahradníček, Kalvach, Cana, Habusta, Javůrek (64. Holub) – Rolinc (64. A. Ševčík). Trenér Leoš Kalvoda.

Chorý gól dal po centru, Sladký v power-playChorý gól dal po centru, Sladký v power-play
| 01.10.2016
Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října