Sedmnáctka SK Sigma remizovala se Zlínem

12.10.2014 / SCM

Na zahozené šance doplatil v 10. kole SCM U 17 tým SK Sigma Olomouc. Sedmnáctka ze srdce Hané měla v utkání mnohem více šancí, než soupeř, ale dala jen jednu, což na vítězství nestačilo. A tak se v utkání pátého se čtvrtým v tabulce dělily body.

Sigma měla od začátku zápasu více ze hry a s tím přišly i šance. V 7. minutě střílel po rohu těsně vedle Chytil. Pak pálil dvakrát Socha, ale jeho pokusy zlínský brankář dokázal vytěsnit mimo zařízení. Ve 21. minutě se Chytil prodral středem do tutovky, brankáře ale neprostřelil. O sedm minut později centroval zleva Kolomazník a Chytil se prosadil hlavou – 1:0. Zahozené šance se pak Hanákům vymstily. Hostům vyšel ve 31. minutě brejk a bylo srovnáno. Druhá půlka měla podobný průběh jako první. Napřed přišly tutovky Sigmy. Kolomazník trefil gólmana, Socha nedokázal usměrnit míč do poloprázdné brány. Pak zazlobili i hosté, bylo to po standardkách, ale domácí defenziva to ustála. Dvě minuty před koncem mohl rozhodnout střídající Pazdera, ale zpoza šestnáctky trefil jen pravou tyčku.

Reportáž z utkání

SK Sigma Olomouc U 17 – Zlín U 17 1:1 (1:1)

Branky: 28. Chytil – 31. Paták. Rozhodčí: Křepský – Balún, Ehrenberger. ŽK: Juráš, Antl, Voleský – Venený, Třasoň. Diváci: 80.
SK Sigma U 17: Psotka – Blahůšek, Juráš, Španihel, Kiška – Jati (53. Vyhlídal), Antl (53. Hrabovský), Chytil, Kolomazník (78. Pazdera) – Voleský, Socha (70. Pučan). Trenér Vojtěch Smolák.

Martin Vaniak zpět v Sigmě OlomoucMartin Vaniak zpět v Sigmě Olomouc
| 15.07.2019
Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16
| 20.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. den
| 09.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. den
| 08.06.2019
Žáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligyŽáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligy
| 07.06.2019
Týmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnajeTýmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnaje