Béčko SK Sigma prohrálo v Uničově

13.04.2014 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B se mohl v případě plného bodového zisku posunout na první místo tabulky MSFL. Jenže se tak nestalo, béčko nevyužilo sobotního zaváhání Opavy v Kroměříži (1:3) a rovněž nebodovalo. V Uničově prohrálo zápas 20. kola nula tři.

Zápas v Uničově se béčku SK Sigma nepovedl. Hosté sice měli první šance v zápase, Schmidt střílel v 6. minutě vedle, o dvě minuty později P. Ševčík z dobré pozice trefil jen koš brankáře Uvízla, ale do vedení šli domácí. První uničovská střela, měl ji na svědomí Žmolík, skončila gólem. Srovnat mohl ve 32. minutě Habusta, na kterého po rohu domácí obrana zapomněla, ale přestřelil. Uničov pozorně a dobře bránil, čekal na brejk. Hosté sice měli optickou převahu, ale nic z ní nebylo. Dvanáct minut před koncem domácí po brejku navýšili náskok na rozdíl dvou branek. Kontaktní branku měl potom na noze P. Ševčík, ale byl z toho jen roh. Z toho hlavičku Štěrby vyrazil brankář Uvízl. Dvě minuty před koncem domácí využil další brejk a bylo hotovo.

„Vůbec se mi to nehodnotí dobře. První poločas jsme prospali, bylo to bez pohybu, přitom jsme chtěli hrát aktivně, presovat. Ale bohužel soupeř byl agresivnější, byl na nás dobře připravený. My jsme měli ve hře spoustu nepřesností, v kombinaci jsme ztráceli spoustu míčů. Když už jsme nějakou šanci měli, tak jsme ji nedokázali dohrát. Byli jsme jaloví, hlavně první poločas všude pozdě,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha.

SK Uničov – SK Sigma Olomouc B 3:0 (1:0)
Branky: 12. a 78. Žmolík, 88. Kuba. Rozhodčí: Boček – Priesol, Richtár. ŽK: Šalamoun, Vasiljev - Štěrba, Vidlička, Karaš.
SK Sigma B: Reichl – Vidlička, Svozil (75. A. Ševčík), Štěrba, Hýbl – Karaš (82. Hladík), Fall (46. Richter), Habusta, Plšek (46. Stříž), P. Ševčík – Schmidt. Trenér Josef Mucha.