Sigma U 14 výhrou jistila první místo

13.05.2014 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc má čtyři kola před koncem sezony jisté první místo. Čtrnáctka doma porazila v sobotu Frýdek-Místek a mohla slavit titul.

SK Sigma Olomouc U 14 - MFK Frýdek-Místek U 14 3:0 (1:0)

Po dlouhé době jsme se opět setkali s kvalitním soupeřem, který nás zaskočil v prvním poločase svým důrazem a agresivitou, a to zejména ve středu hřiště, kde nás přehrával. Přesto se nám podařilo jít v 10. minutě do vedení. Po změně stran jsme přidali na důrazu a nepouštěli soupeře na naši polovinu. Bylo tedy jen otázkou času, kdy přidáme další branky. Podařilo se nám to v 50. minutě, kdy jsme po kombinaci našich hráčů zvýšili na 2:0. Přes řadu dalších šancí jsme do konce zápasu skórovali již jen jednou a účet zápasu uzavřeli na konečných 3:0.

Střelci branek: 10. Wencl (Kratochvíl), 50. Zlatohlávek (Grygar), 65. Galus (Ždánský).
SK Sigma U 14: Kvapil – Boukhatem (65. Grečmal), Kratochvíl, Zima, Beňa, Pernica, Zlatohlávek (60. Ždánský), Grygar, Vybíral, Wencl (45. Galus), Dubnický (55. Řípa). Trené D. Čech, asistent S. Skříček.

FK SAN-JV Šumperk U 14 – SK Sigma Olomouc U 14 0:9 (0:5)

Domácí zápas se Šumperkem měl celkem jednoznačný průběh. Od začátku utkání jsme byli jasně lepší, měli trvalý tlak, z něhož pramenilo obrovské množství šancí, a soupeře téměř nepouštěli z jeho poloviny. Konečný výsledek 9:0 je proto ještě milosrdný.

Střelci branek: 2. Zlatohlávek (Grygar), 20. Dubnický (Grygar), 23. Zlatohlávek (Dubnický), 24. Zima (Zlatohlávek), 27. Grygar (Pernica), 45. Zlatohlávek (Boukhatem), 49. Grečmal (Řípa), 55. Kratochvíl, 60. Wencl (Boukhatem).
SK Sigma U 14: Klesnil - Boukhatem, Kratochvíl (56. Kubáč), Zima, Beňa (46. Galus), Pernica (36. Řípa), Ždánský (56. Divjak),  Grygar, Vybíral (36. Grečmal), Zlatohlávek (56. Wencl), Dubnický (51. Raab). Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

Starší žáci SK Sigma doma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma doma zabodovali naplno
| 26.09.2016
Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou