SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Sigma B porazila Senec, Honza Schulmeister dal tři góly

15.02.2014 / B tým

V posledním přípravném utkání hrál tým SK Sigma Olomouc B doma na umělce proti Senci. Béčko účastníka slovenské druhé ligy porazilo 5:2, střelcem utkání byl Jan Schulmeister, který nastřílel hattrick.

Hostům se začátek zápas povedl o něco lépe a ve 12. minutě dali gól. Ve 21. minutě bylo vyrovnáno, trefil se Václav Tomeček. Ale za dalších pět minut šel zase do vedení Senec. Závěr poločasu byl ve znamení Sigmy. Nejprve ve 29. minutě srovnal střelou zdálky Jan Schulmeister. Ten strhl vedení na domácí stranu střelou z hranice šestnáctky v poslední minutě první půle. V 53. minutě završil Schulmeister hattrick umístěnou ranou k tyčce. Sigma pak měla spoustu dalších šancí, skórovat mohli Stříž, Habusta nebo A. Ševčík. Ale gól už padl jen jeden, v 75. minutě se po centru Holuba trefil z malého vápna Michal Stříž.

Nyní už svěřence trenéra Josefa Muchy čekají mistrovské zápasy, už bude startovat Juniorská ligy. Její jarní část tým SK Sigma začíná v Příbrami 24. února.

SK Sigma Olomouc B – Senec 5:2 (3:2)

Branky: 29., 45. a 53. Schulmeister, 21. Tomeček, 75. Stříž – 12. Bezák, 26. Bedecs. Rozhodčí: Drápal – Silný, Stloukal. Diváci: 60.

SK Sigma B: 1. poločas: Chvěja – Hýbl, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Buchvaldek, Texl, Richter, Tomeček, Vichta – Schulmeister. 2. pol.: Neuer – Texl, Habusta, Koutný, Jemelka – Holub, Richter, Kalvach, Stříž – Buchvaldek, Schulmeister (53. A. Ševčík). Trenér Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky