Devatenáctka SK Sigma vyhrála na Bohemians

16.08.2014 / SCM

Zápas 2. kola celostátní ligy staršího dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 na stadionu Loko Vršovice proti Bohemians 1905. Devatenáctka po prvním poločase vedla o gól, stejně skončilo i celé utkání. Sigma vyhrála 3:2, vítěznou branku dal z pokutového kopu útočník Jakub Yunis.

V 7. minutě se po křídlení akci prosadil Látal a Sigma vedla. V prvním poločase měli hosté převahu, více ze hry, ale další branky se přidat nepovedlo. Což se mohlo vymstít, protože v první fázi druhého poločasu domácí ztrestali dvě chyby hostů v rozehrávce a otočili skóre. Ale závěr patřil Sigmě, i když to bylo drama. V 76. minutě srovnal po centru Vychodila hlavou Ambrozek. A devět minut před koncem dal vítěznou branku z penalty nařízené za faul na Krejčího Yunis. Poslední minuty zápasu pak byly ještě zajímavé. Nejprve hosty podržel dobrým zákrokem brankář Spurný, pak mu pomohla tyčka. A v nastaveném čase, kdy šel na domácí rohy i brankář, mohla Sigma výhru definitivně jistit. Ale Krejčí i Vychodil trefili tyčku opuštěné brány. Mrzet je to nemuselo, protože na vítězství to už nezměnilo nic.

„V prvním poločase jsme byli lepší, ale kromě vstřelené branky tam bylo málo zakončení. V druhém se hra trochu srovnala, ale domácí využili dvou našich chyb a otočili stav. Pak jsme to otočili zpět na naši stranu, to bylo dobré. Jen mě nazlobily ty dvě zbytečné chyby, po kterých jsme inkasovali,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

Bohemians 1905 U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:3 (0:1)

Branky: 52. a 68. Kostka – 7. Látal, 76. Ambrozek, 81. Yunis (pen.). Rozhodčí: Kovařík – Brda, Stumpf. ŽK: Brak – Weinlich, Yunis. Diváci: 70.

SK Sigma U 19: Spurný – Seibert, Kotouč, Markovič, Kubeček - Látal (72. Vychodil), Bala (78. Havlíček), Weinlich, Ambrozek, Přikryl (60. Krejčí) – Yunis. Trenéři Michal Coufal a Roman Sedláček.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba