Šestnáctka SK Sigma soupeře nešetřila

16.09.2014 / SCM

Další plný dobový zisk si připsal tým SK Sigma Olomouc U 16. V neděli naše šestnáctka doma na stadionu v Řepčíně jasně přehrála Opavu. A po šesti odehraných zápasech má plný bodový zisk při skore 46:4.

Sigma měl bleskový start do zápasu. Už ve 2. minutě dal gól Matoušek. Za další čtyři minuty Matoušek přihrával a Baďura zvýšil na 2:0. Třetí branku dal v závěru poločasu po přihrávce Zmrzlého Obdržálek. Pak už byla jen otázka, kolik gólů ještě Sigma přidá. Nakonec byly tři. Ve 47. minutě skóroval Matoušek. V 55. minutě se trefil hezky k levé tyčce Spáčil. A v 64. zakončil po centru Matouška Malenda.

„Soupeř byl hodně silový, to nám dělalo v prvním poločase trošku problémy. Ve druhém už se to zlepšilo a hosty jsme výrazně přehráli,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Lukáš Staroba.

SK Sigma Olomouc U 16 – Opava U 16 6:0 (3:0)

Branky: 2. a 47. Matoušek, 6. Baďura, 39. Obdržálek, 55. Spáčil, 64. Malenda.
SK Sigma U 16: Gröger – Galus (57. Diblík), Neuer (57. Sedlmajer), Sivoň (57. Houdek), Sláma – Matoušek (64. Mráz), Spáčil, Obdržálek, Zmrzlý – Jankovič (47. Nízký), Baďura (56. Malenda). Trenér Lukáš Staroba.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba