Aktuality

Začíná jaro Juniorské ligy

18.02.2014 / B tým

O víkendu po zimní pause nezačíná pouze Gambrinus liga, rozjede se take Juniorská liga. V úvodním utkání jara čeká tým SK Sigma Olomouc zápas v Příbrami.

Juniorská liga – jarní cast sezóny 2013/2014

24.kolo – 24.2.2014 Příbram - SK Sigma Olomouc Slovácko - Ml. Boleslav Jablonec - Hr. Králové Pardubice - Liberec Plzeň - Brno Táborsko - Ostrava Dukla - Varnsdorf Teplice - Sparta Jihlava - Bohemians 1905 Znojmo - Třinec

26.kolo – 10.3.2014 Dukla - SK Sigma Olomouc Znojmo - Ml. Boleslav Teplice - Hr. Králové Příbram - Jablonec Pardubice - Brno Liberec - Ostrava Plzeň - Varnsdorf Táborsko - Sparta Slavia - Bohemians 1905 Slovácko - Třinec 28.kolo – 24.3.2014 Slavia - SK Sigma Olomouc Dukla - Ml. Boleslav Příbram - Hr. Králové Teplice - Jablonec Znojmo - Slovácko Jihlava - Ostrava Brno - Varnsdorf Pardubice - Sparta Plzeň - Bohemians 1905 Táborsko - Třinec

30.kolo - 3.4.2014 Táborsko - SK Sigma Olomouc Pardubice - Ml. Boleslav Dukla - Hr. Králové Liberec - Jablonec Slavia - Slovácko Teplice - Příbram Jihlava - Varnsdorf Brno - Sparta Znojmo - Bohemians 1905 Plzeň - Třinec

25.kolo – 3.3.2014 SK Sigma Olomouc - Teplice Jablonec - Slovácko Ml. Boleslav - Příbram Hr. Králové - Znojmo Třinec - Slavia Bohemians 1905 - Dukla Sparta - Jihlava Ostrava - Plzeň Varnsdorf - Pardubice Brno - Liberec

27.kolo – 17.3.2014 SK Sigma Olomouc - Jihlava Slovácko - Příbram Jablonec - Znojmo Ml. Boleslav - Teplice Hr. Králové - Slavia Třinec - Dukla Bohemians 1905 - Táborsko Sparta - Plzeň Varnsdorf - Liberec Ostrava - Brno

29.kolo – 31.3.2014 SK Sigma Olomouc - Plzeň Příbram - Znojmo Slovácko - Teplice Jablonec - Slavia Sparta - Dukla Hr. Králové - Táborsko Ml. Boleslav - Jihlava Bohemians 1905 - Pardubice Třinec - Liberec Varnsdorf - Ostrava

31.kolo – 7.4.2014 SK Sigma Olomouc - Liberec Znojmo - Teplice Příbram - Slavia Jablonec - Dukla Ml. Boleslav - Táborsko Třinec - Jihlava Hr. Králové - Plzeň Slovácko - Pardubice Bohemians 1905 - Brno Sparta - Ostrava

32.kolo – 14.4.2013 Pardubice - SK Sigma Olomouc Slavia - Ml. Boleslav Ostrava - Hr. Králové Brno - Jablonec Táborsko - Slovácko Jihlava - Příbram Dukla - Znojmo Varnsdorf - Sparta Liberec - Bohemians 1905 Teplice - Třinec

34.kolo – 28.4.2014 Varnsdorf - Ml. Boleslav Jihlava - Hr. Králové Táborsko - Jablonec Brno - Slovácko Plzeň - Příbram Slavia - Znojmo Dukla - Teplice Liberec - Sparta Ostrava - Bohemians 1905 Pardubice - Třinec

36.kolo – 5.5.2014 Ostrava - SK Sigma Olomouc Sparta - Ml. Boleslav Varnsdorf - Hr. Králové Pardubice - Jablonec Jihlava - Slovácko Dukla - Příbram Plzeň - Znojmo Liberec - Teplice Táborsko - Slavia Brno - Třinec

38.kolo – 19.5.2014 Sparta - SK Sigma Olomouc Ostrava - Ml. Boleslav Brno - Hr. Králové Varnsdorf - Slovácko Pardubice - Příbram Liberec - Znojmo Táborsko - Teplice Plzeň - Slavia Jihlava - Dukla Bohemians 1905 - Třinec

33.kolo – 21.4.2014 SK Sigma Olomouc - Brno Teplice - Slavia Slovácko - Dukla Znojmo - Táborsko Jablonec - Jihlava Ml. Boleslav - Plzeň Hr. Králové - Pardubice Příbram - Liberec Třinec - Ostrava Bohemians 1905 - Varnsdorf

35.kolo – 1.5.2014 SK Sigma Olomouc - Varnsdorf Slavia - Dukla Příbram - Táborsko Teplice - Jihlava Slovácko - Plzeň Znojmo - Pardubice Hr. Králové - Liberec Ml. Boleslav - Brno Jablonec - Ostrava Bohemians 1905 - Sparta

37.kolo – 12.5.2014 SK Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Dukla - Táborsko Slavia - Jihlava Jablonec - Plzeň Teplice - Pardubice Ml. Boleslav - Liberec Znojmo - Brno Příbram - Ostrava Třinec - Varnsdorf Hr. Králové - Sparta

39.kolo - 26.5.2014 Třinec - SK Sigma Olomouc Táborsko - Jihlava Dukla - Plzeň Slavia - Pardubice Slovácko - Liberec Teplice - Brno Znojmo - Ostrava Jablonec - Varnsdorf Příbram - Sparta Ml. Boleslav - Bohemians 1905

40.kolo – 2.6.2014 SK Sigma Olomouc - Jablonec Bohemians 1905 - Hr. Králové Ostrava - Slovácko Brno - Příbram Jihlava - Znojmo Varnsdorf - Teplice Liberec - Slavia Pardubice - Dukla Plzeň - Táborsko Sparta - Třinec

42.kolo – 9.6.2014 SK Sigma Olomouc - Hr. Králové Třinec - Ml. Boleslav Bohemians 1905 - Jablonec Sparta - Slovácko Varnsdorf - Znojmo Ostrava - Teplice Brno - Slavia Liberec - Dukla Pardubice - Táborsko Plzeň - Jihlava

41.kolo – 5.6.2014 Ml. Boleslav - SK Sigma Olomouc Teplice - Plzeň Jihlava - Pardubice Táborsko - Liberec Dukla - Brno Slavia - Ostrava Příbram - Varnsdorf Jablonec - Sparta Slovácko - Bohemians 1905 Hr. Králové - Třinec




B tým - další aktuality:

Béčko Sigmy má další výhru s nulouBéčko Sigmy má další výhru s nulou
| 20.05.2017
Béčko SK Sigma hraje v sobotu domaBéčko SK Sigma hraje v sobotu doma
| 19.05.2017
Byl to nadprůměrný zápas, řekl ChromýByl to nadprůměrný zápas, řekl Chromý
| 18.05.2017
Béčko SK Sigma veze z Uničova bodBéčko SK Sigma veze z Uničova bod
| 17.05.2017
Béčko SK Sigma dohrává v UničověBéčko SK Sigma dohrává v Uničově
| 16.05.2017
Chromý: Propadli jsme ve standardkáchChromý: Propadli jsme ve standardkách
| 16.05.2017
Béčko SK Sigma padlo v LíšniBéčko SK Sigma padlo v Líšni
| 14.05.2017
Béčko SK Sigma jede do LíšněBéčko SK Sigma jede do Líšně
| 12.05.2017
Čtyři hráči SK Sigma v nominaci repre U 18Čtyři hráči SK Sigma v nominaci repre U 18
| 09.05.2017
Chromý: Byl to povedený kolektivní výkonChromý: Byl to povedený kolektivní výkon
| 09.05.2017



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná