Sigma U 14 prohrála s Jihlavou

18.08.2014 / Sportovní třídy

V prvním domácím utkání stadionu v Řepčíně přivítala SK Sigma Olomouc U 14 mužstvo z Jihlavy. Po prvním poločase Hanáci vedli, ale ve druhém náskok ztratili a prohráli.

Po opatrném začátku se už v 9. minutě prosadil pěknou střelou do šibenice Bývalec. V dalších minutách zlobila Sigmu spousta nepřesností v rozehrávce, zbytečně ztracené míče a  nedůraz v osobních soubojích.  Přesto se ve 30. minutě prosadil další pěknou střelou domácí Macháček a bylo to 2:0. Hned vzápětí se ale prosadili i hosté, když po sérii několika hrubých individuálních chyb a nedůrazu v pokutovém území se dostal míč k jedinému neobsazenému hráči před naší brankou a ten neměl problém snížit na 2:1.

Do druhého poločasu znovu vstoupila lépe Sigma a Zedníček po krásné přihrávce a úniku zvýšil křižnou střelou na 3:1. To však bylo z veškerého fotbalového umu domácích borců vše a iniciativu převzala hostující Jihlava. Předvedla agresivní, bojovný výkon, vyhrávala osobní souboje a trestala školácké chyby, které jsme vytvářeli na středu hřiště a v obranné činnosti při špatném obsazování a dostupování hráčů, předržování míče a špatné rozehrávce. Oživení nepřinesli ani střídající hráči, kteří předvedli podprůměrné výkony a svojí hrou se zařadili spíše k úrovni starší přípravky než svojí kategorii. Snad si všichni uvědomí, že průměrný výkon dělá pouze průměrné fotbalisty a svoji fotbalovou kvalitu, nasazení a chuť předvedou již ve středečním utkání v Brně.

SK Sigma Olomouc U 14 - FC Vysočina Jihlava U 14 3:4 (2:1)

Branky: 9. Bývalec (Hapal), 30. Macháček (Řezník), 43. Zedníček (Hapal).
SK Sigma U 14: Markovicč – Fencl (60. Heidenreich), D. Pavelka, Macháček, Řezník – Hapal, Zvědělík, Zedníček (50. Tománek), Kirschbaum (36. M. Pavelka) – Bývalec (50. Tománek), Machala (36. Škrabal). Trenér David Čech.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále