Sigma B porazila ve Štarnově Slovan B

19.07.2014 / B tým

Třetí přípravný zápas odehrál tým SK Sigma Olomouc B ve Štarnově. Za soupeře tam mělo béčko Slovan Bratislava B a vyhrálo rozdílem tří branek.

Ve třetí minutě prodloužil míč po rohovém kopu hlavou Svozil a Habusta skóroval. O čtyři minuty později se na pravé straně prosadil Schmidt a jeho přihrávku pod sebe proměnil Falta. Ve 23. minutě vyšel hostům brejk a dali kontaktní branku. Ale za další dvě minuty už Sigma zase navýšila náskok. Po akci Chorého dal na tři k jedné Schmidt. Čtyři minuty před přestávkou vyvezl míč O. Ševčík, narazil si s Chorým a bylo to 4:1. Po hodině hry hosté z přímého kopu trefili přesně do šibenice. V 65. minutě se prosadili ze standardky také domácí. Stříž poslal centr na zadní, Řehák vrátil do ohně a Jemelka se trefil přesně.

„Utkání se mi líbilo, obě party to odehrály s chutí. V prvním poločase nastoupili už o něco zkušenější kluci, což se projevilo i na produktivitě,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Další přípravný zápas hraje béčko ve středu v Mohelnici (17.00).

SK Sigma Olomouc B – Slovan Bratislava B 5:2 (4:1)

Branky: 3. Habusta, 7. Falta, 25. Schmidt, 41. O. Ševčík, 65. Jemelka.
SK Sigma B: 1. poločas: Bárta – Hála, Svozil (15. O. Ševčík), Štěrba, Hýbl – Fišer, Richter, Habusta, Falta – Schmidt, Chorý. 2. pol.: Chvěja – Hladík, O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Aidin, Stříž, Bzirský, Vichta – Žák, Buchvaldek. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly