Sigma B doma remizovala s Třebíčí

20.04.2014 / B tým

Souboj druhého se třetím v tabulce MSFL neměl na Hané vítěze. Tým SK Sigma Olomouc B doma nad Třebíčí dvakrát vedl, ale duel skončil nerozhodně 2:2.

Sigma zahájila zápas tlakem a vytěžila z něj vedoucí branku. Ve 13. minutě se trefil z přímého kopu k tyčce Petr Ševčík. Hosty vrátil do hry o dvě minuty později hlavní rozhodčí, když posoudil souboj Richtra s protihráčem v šestnáctce jako nedovolený a zapískal penaltu. Tu Komínek proměnil. V závěru poločasu měly oba týmy dobré šance, ránu domácího Holuba brankář vyrazil, stejně dopadla i dorážka Stříže nebo střela Schmidta z otočky. Na druhá straně chytil Reichl zakončení Kosteleckého z tutové pozice.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Sigma měla tlak, hosté se bránili a čekali na brejk nebo standardku. V 57. minutě centroval zprava Hladík, A. Ševčík míč před bránou nezasáhl a Schmidt na zadní nedorazil přesně. O deset minut později už Sigma vedla, Hýblův centr uklidil do sítě Holub. V 74. minutě šel sám na bránu A. Ševčík, gólmana si obhodil, ale vracející se P. Chalupa mu pokazil radost. O výsledku se rozhodlo osm minut před koncem. Faul na Hladíka ve vápně rozhodčí nezapískal a hosté z protiútoku srovnali.

„Je to pro nás ztráta, máme další dva minusové body. Celý zápas jsme hráli do plných, soupeř hrozil jen z ojedinělých brejků. Těžko jsme se prosazovali, dvakrát jsme vedli, mohli jsme rozhodnout dřív. Na šance jsme vyhráli, ale bodů máme stejně,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha.

SK Sigma Olomouc B – Třebíč 2:2 (1:1)
Branky: 13. P. Ševčík, 67. Holub – 15. (pen.) Komínek, 82. Florián. Rozhodčí: Ondráš – Ogrodník, Batík. ŽK: Podzemský, Dobrovolný, Havránek. Diváci: 90.
SK Sigma B: Reichl – Hladík, Štěrba, O. Ševčík, Hýbl – Holub (73. Texl), Habusta, Richter (55. Plšek), Stříž (46. A. Ševčík) – P. Ševčík, Schmidt. Trenér Josef Mucha.
Třebíč: Matiášek – Š. Svoboda, P. Chalupa, Podzemský (84. Válek), Dobrovolný (87. Ujčík), Chlup, Kostelecký (46. Florián), Komínek, M. Chalupa, P. Svoboda, Havránek. Trenér Libor Zelníček.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly