Čtrnáctka vyhrála ve Vítkovicích

23.04.2014 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc U 14 má další vítězství. Tentokrát čtrnáctka naplno zabodovala ve Vítkovicích.

Utkání se rozjíždělo pomalu. V sedmé minutě se nám povedla rychlá akce po straně, která skončila gólem a naším vedením 1:0. Náš tlak sílil. Výraznou převahu na hřišti se nám podařilo zúročit ve 20. minutě, kdy jsme po centru přidali hlavou druhý gól. Přes značnou územní převahu jsme si vypracovali již jen dvě gólové šance, které neskončily brankou. V poločase došlo v naší sestavě ke čtyřem změnám, které měly přinést větší produktivitu. Bohužel hned po rozehrání jsme propadli na půlce a rychlou akci domácích zastavil až faul ve vápně. Z následné penalty Vítkovice snížily na 2:1. Druhý poločas provázela spousta nepřesností a až na jednu šanci jsme si žádné výrazné brankové příležitosti nevypracovali. Domácí naopak hrozili z rychlých protiútoků. Do konce utkání již gól na žádné straně nepadl, a tak jsme utrápeně zvítězili 2:1.

MFK Vítkovice U 14 – SK Sigma Olomouc U 14 1:2 (0:2)
Branky Sigmy: 7. Vybíral (Wencl), 20. Galus (Grygar).
SK Sigma U 14: Klesnil – Boukhatem (36. Kubáč), Zima, Kratochvíl, Beňa (36. Divjak), Řípa (47. Dubnický), Galus (36. Ždánský), Grygar (60. Raab), Vybíral (36. Zlatohlávek), Wencl (56. Gračmal), Pernica. Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou