Devatenáctka Sigmy dala Liberci pětku

23.08.2014 / SCM

V jasnou záležitost se proměnil zápas 3. kola celostátní ligy dorostu mezi SK Sigma Olomouc a Libercem. Devatenáctka měla celé utkání více ze hry, z mnoha šancí proměnila jen pět.

Sigma začala plnit roli favorita rychle. Už v 1. minutě se po centru Seiberta trefil hlavou Bala a domácí vedli. Ve 13. minutě centroval zprava Ambrozek a po hlavičce Yunise to bylo 2:0. Devatenáctka mohla ještě do přestávky navýšit skóre a rozhodnout definitivně. Ale šance postupně nedali Vychodil, Ambrozek, Kotouč ani Weinlich. Hosté měli v první půlce jednu možnost, dostával se do ní po domácí chybě Knejzlík, ale obrana se stihla včas vrátit a chybu v rozehře napravit.

Po přestávce začala Sigma pálit jednu šanci za druhou. V 54. minutě vyrazil brankář tutovku Yunise, stejně to dopadlo i o tři minuty později. To se míč dostal k Ambrozkovi, jehož střelu vykopl obránce z brankové čáry. V 58. minutě po přihrávce Seiberta minul volný Ambrozek bránu. O dvě minuty později centroval zleva Yunis, před bránou byl volný Vychodil, ale ani on nedokázal zakončit dobře. Povedlo se až v 62. minutě, to Weinlich nachytal gólmana přímo z rohu a bylo 3:0. O pět minut později se na pravé straně prosadil Látal, dal na druhou, kde si nabíhal střídající Přikryl a po pár sekundách na hřišti hned skóroval – 4:0. Čtyři minuty před koncem vyslal hezkou kolmou přihrávkou Ambrozek Yunise, který přesnou střelou k pravé tyčce pečetil výsledek.

SK Sigma Olomouc U 19 – Liberec U 19 5:0 (2:0)

Branky: 13. a 86. Yunis, 1. Bala, 62. Weinlich, 67. Přikryl. Rozhodčí: Adámková. Diváci: 100.

SK Sigma U 19: Hora - Seibert, Kotouč (78. Krayzel), Markovič, Kováč – Vychodil (66. Přikryl), Bala, Weinlich (75. Kubeček), Ambrozek (86. Josif), Látal (78. Dostál) - Yunis. Trenéři Michal Coufal a Roman Sedláček.

Devatenáctka SK Sigma veze body z PardubicDevatenáctka SK Sigma veze body z Pardubic
| 01.10.2016
Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba