1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Sigma U 19 jasně vyhrála, Yunis dal hattrick

23.11.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál v 16. kole celostátní ligy dorostu doma na stadionu v Řepčíně proti Jablonci. Po nerozhodném poločase Hanáci soupeře ve druhé půli přejeli, střelcem zápasu byl autor hattricku útočník Jakub Yunis.

Devatenáctka soupeře zvládla nahladko, ale výhra se nerodila lehce. Hosté totiž od 12. minuty vedli. Ve 37. minutě po centru Buchvaldka vyrovnal Yunis a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Záhy po přestávce Sigma rozhodla. Ve 48. minutě skóroval Buchvaldek, pak se dvakrát trefil Yunis a po hodině hry bylo hovoto. V poslední minutě ještě pečetil výhru Hanáků Kotouč z přímého kopu do šibenice.

SK Sigma Olomouc U 19 - Jablonec U 19 5:1 (1:1)

Branky: 37., 53. a 62. Yunis, 48. Buchvaldek, 90. Kotouč - 12. Palatický. Rozhodčí: Dresler - Drápal, Lakomý. ŽK: Yunis - Hlůže, Böhm. Diváci: 100.
SK Sigma U 19: Spurný – Seibert, Kotouč, Krayzel, Kováč – Buchvaldek (81. Kubeček), Ambrozek, Weinlich (85. Antl), Látal – Yunis (85. Havlíček), Minář (73. Bala). Trenér Michal Coufal. Asistent Roman Sedláček.