SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Šestnáctka SK Sigma zabodovala v Třinci

24.08.2014 / SCM

Ve 3. kole Moravskoslezské ligy dorostu zabodovala šestnáctka SK Sigma Olomouc naplno v Třinci. Jasně vyhrála, i když proměnila jen malý zlomek šancí, které si vytvořila.

Po prvním poločase hosté vedli o dvě branky. Nejprve se v 5. minutě po přihrávce Jankoviče prosadil Galus, pak ve 37. Smital. Po přestávce se na góly čekalo trošku déle. Domácí nejprve snížili, ale pak už stříleli góly jen Sigmáci. Dvakrát se trefil Spáčil a jednou Smital.

„Hráči k utkání přistoupili velmi dobře, zodpovědně. Mrzí mě inkasovaná branka, chtěli jsme zápas odehrát s nulou. Ale to se může stát, vyhodnotíme si to, aby k tomu příště nedošlo. Jinak jsme měli opravdu mnoho šancí, mohli jsme dát při trošku lepší produktivitě trojnásobek branek,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Lukáš Staroba.

Třinec U 16 – SK Sigma Olomouc U 16 1:5 (0:2)

Branky: 37. a 71. Smital, 70. a 79. Spáčil, 5. Galus.
SK Sigma U 16: Gröger – Diblík, Neuer (60. Sedlmajer), Houdek (60. Sivoň), Nízký (57. Sláma) – Galus (68. Kamas), Obdržálek (57. Spáčil), Zmrzlý, Jankovič – Baďura, Smital. Trenér Lukáš Staroba.

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou