Šestnáctka rozhodla po pauze

24.09.2014 / SCM

Nakonec přesvědčivou výhru získal ve vloženém 17. kole tým SK Sigma Olomouc U 16. Šestnáctka na stadionu v Řepčíně nastřílela HFK čtyři branky.

Sigma měla od začátku zápasu převahu a více ze hry, ale hodně dlouho se nedokázala střelecky prosadit. Až šest minut před pauzou se v šestnáctce po odraženém míči nejlépe zorientoval Nízký a domácí vedli. Po přestávce hosté vydrželi s těsným výsledkem šestnáct minut. Pak se uvolnil přes dva protihráče Matoušek, přihrál Zmrzlému a bylo to o dva. V 58. minutě zvýšil na 3:0 Jankovič a bylo rozhodnuto. Výsledek pečetil v 71. minutě po pasu Jankoviče umístěnou hlavičkou Baďura.

Reportáž z utkání

SK Sigma Olomouc U 16 – 1. HFK Olomouc U 16 4:0 (1:0)

Branky: 34. Nízký, 56. Zmrzlý, 58. Jankovič, 71. Baďura. Rozhodčí: Piták – Lakomý, Šafařík. ŽK: Obdržálek – Přenosil, Hrůzek. Diváci: 60.
SK Sigma U 16: Gröger – Diblík, Neuer (62. Sedlmajer), Houdek, Slámal – Galus (41. Zmrzlý), Obdržálek, Matoušek, Nízký – Malenda (11. Baďura), Jankovič. Trenér Lukáš Staroba.

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick