Mladší žáci Sigmy vítězili venku

25.08.2014 / Sportovní třídy

Mistrovskou sezonu už také zahájili mladší žáci SK Sigma Olomouc. První dvě utkání hráli venku a v obou případech týmy U 13 a U 12 dokázaly zvítězit.

Mladší žáci U 12 na úvod sezóny zvládli porazit hned dva velmi silné soupeře a to Opavu a Baník Ostrava. V prvním středečním zápase proti Opavě jsme si vytvořili hned od úvodních minut silný tlak, který jsme zužitkovali třemi vstřelenými góly. Soupeř byl velmi silný v osobních soubojích a po mnohých takových byla hra často přerušovaná. Kluci ale bojovali a tvořili si šance, soupeř hrozil z velmi nebezpečných protiútoků a jeden z nich proměnil. Vyhráli jsme zaslouženě 11:1. Ve druhém zápase jsme zavítali na hřiště Baníku Ostrava. Soupeře jsme v první půli zatlačili před jejich bránu a k ničemu jsme je nepustili. Soupeř si vytvořil pouze jedinou šanci a tu proměnil. Druhý poločas se hrál nahoru dolů, kdy Ostrava chtěla s výsledkem něco udělat. Soupeř si vytvořil dále více šancí, ale proměnil pouze 4 z nich. Baník jsme porazili vysoko a to 23:5.

1.kolo: SFC Opava – SK Sigma Olomouc 1:11 (0:8)
Branky: Šíp 4 góly, Smolka, Kadlec, Hřivnáč, Daněk, Guzik, Fabiánek, Šmehlík po 1 gólu.
SK Sigma U 12: Vítek R., Frydrych – Kvapil, Vítek A., Smolka, Kadlec, Šíp, Hřivnáč, Bílek, Hadaš, Daněk, Guzik, Šimčík, Fabiánek, Šmehlík, Němeček, Saňák, Kyas, Skopal, Waclawik. Trenéři Ondřej Kalina a Tomáš Šilha.

2.kolo: FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc 5:23 (1:13)
Branky: Šíp, Hřivnáč a Daněk 4 góly, Guzik, Černý, Fabiánek a Ohlídal po 2 gólech, Smolka, Bílek a Hadaš po 1 gólu.
SK Sigma U 12: Vítek R., Frydrych – Kvapil, Vítek A., Smolka, Kadlec, Šíp, Hřivnáč, Bílek, Hadaš, Daněk, Guzik, Šimčík, Fabiánek, Černý, Němeček, Saňák, Kyas, Skopal, Robeš, Ohlídal. Trenéři Ondřej Kalina a Tomáš Šilha.

Tým SK Sigma U 13 si v úvodních kolech sezony poradil se stejnými soupeři jako dvanáctka.

1.kolo: SFC Opava U 12 – SK Sigma Olomouc U 12 4:11 (3:5)
Branky: Špatný 3x, Judas, Slavíček 2x, Kubušek, Vašička, Krása, Galus, Hrdlička.
SK Sigma U 12: Špaček, Blaho, Vašíček, Kašpárek, Nováček, Sedláček, Judas, Kubušek, Sklenář, Vašička, Krása, Špatný, Galus, Slavíček, Hrdlička, Raclavský, Vítek, Pitron, Pawlita.

2.kolo: FC Baník Ostrava U 12 – SK Sigma Olomouc U 12 11:14 (2:7)
Branky: Staščák 3x, Slavíček 2, Nováček 2x, Špatný 2x, Dokoupil 2x, Sedláček, Raclavský, Vašička.
SK Sigma U 12: Špaček, Blaho, Kašpárek, Nováček, Živný, Sedláček, Judas, Kubušek, Sklenář, Staščák, Krása, Vybíral, Galus, Slavíček, Hrdlička, Raclavský, Špatný, Pitron, Pawlita, Dokoupil, Vašička.

Starší žáci SK Sigma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma zabodovali naplno
| 28.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma doma zabodovali naplno
| 26.09.2016
Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou