Reichl: Pro nás se nic nemění

25.11.2014 / A tým

Šesté čisté konto v sezoně vychytal v sobotu brankář SK Sigma Olomouc Michal Reichl. Hanáci vyhráli ve Frýdku 1:0. Reichy musel v prvním poločase řešit dvě ošemetné situace, ale pak už mnoho ne. „Celý zápas byl takový bojovný, bylo to o srdíčku a bojovnosti, o tom, ke komu se přikloní štěstí. Nakonec jsme to tam dotlačili,“ řekl Michal Reichl.

Byl to pro vás těžký zápas? Nebo jste další, již šesté, čisté konto vychytal lehce?
V prvním poločase měl Frýdek nebezpečné protiútoky, pár situací jsme tam přežili. Nakonec se štěstí přiklonilo k nám a máme důležité tři body.

V jednom případě na vás postupoval domácí útočník sám, ale situaci jste zvládl výtečně.
Už jsem chtěl vyběhnout na ten propich, ale balon zůstal trošku stát v tom blátě. Tak jsem se nakonec vracel do brány a snažil jsem se ho ustát. Naštěstí mě trefil.

V prvním poločase jste něco řešit musel, ve druhém už tolik ne.
Celý zápas byl takový bojovný, bylo to o srdíčku a bojovnosti, o tom, ke komu se přikloní štěstí. Nakonec jsme to tam dotlačili. Měli jsme hodně odpískaných faulů kolem šestnáctky, domácí z toho měli nebezpečné standardní situace, ale jinak obrana pracovala super.

A vyšlo vám to na tři body, takže můžete být maximálně spokojeni.
Pro nás se nic nemění. Každý zápas musíme zvládnout za tři body.

Fanoušci se na venkovní zápas zase dostavili v hojném počtu.
Jezdí za námi pořád, fandí, jsou super.

Věříte, že v sobotu na Varnsdorf přijde hodně diváků a pomůžou vám dobře zakončit podzimní část sezony?
Doufejme, že ano, že jich přijde hodně a podpoří nás. My uděláme pro dobrý výsledek maximum.

Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval