Reichl: Pro nás se nic nemění

25.11.2014 / A tým

Šesté čisté konto v sezoně vychytal v sobotu brankář SK Sigma Olomouc Michal Reichl. Hanáci vyhráli ve Frýdku 1:0. Reichy musel v prvním poločase řešit dvě ošemetné situace, ale pak už mnoho ne. „Celý zápas byl takový bojovný, bylo to o srdíčku a bojovnosti, o tom, ke komu se přikloní štěstí. Nakonec jsme to tam dotlačili,“ řekl Michal Reichl.

Byl to pro vás těžký zápas? Nebo jste další, již šesté, čisté konto vychytal lehce?
V prvním poločase měl Frýdek nebezpečné protiútoky, pár situací jsme tam přežili. Nakonec se štěstí přiklonilo k nám a máme důležité tři body.

V jednom případě na vás postupoval domácí útočník sám, ale situaci jste zvládl výtečně.
Už jsem chtěl vyběhnout na ten propich, ale balon zůstal trošku stát v tom blátě. Tak jsem se nakonec vracel do brány a snažil jsem se ho ustát. Naštěstí mě trefil.

V prvním poločase jste něco řešit musel, ve druhém už tolik ne.
Celý zápas byl takový bojovný, bylo to o srdíčku a bojovnosti, o tom, ke komu se přikloní štěstí. Nakonec jsme to tam dotlačili. Měli jsme hodně odpískaných faulů kolem šestnáctky, domácí z toho měli nebezpečné standardní situace, ale jinak obrana pracovala super.

A vyšlo vám to na tři body, takže můžete být maximálně spokojeni.
Pro nás se nic nemění. Každý zápas musíme zvládnout za tři body.